Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestle Sinlac Rizs- és szentjá...

Nestle Sinlac Rizs- és szentjánoskenyérmag-alapú allergén-szegény pépről tapasztalat?

Figyelt kérdés

Édesapám ilyennel lepett meg minket..Adhatom ezt az 5 hónapos lányomnak?

Látom, hogy lehet vele sűríteni is, meg főzésnél is lehet használni..

Ki, hogy használta?Mibe rakta?Vagy adjam csak simán, ha egyáltalán adhatom...

Tápos baba és a Milupa tejpépet már nagyon szereti.


2011. jún. 1. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam nagyon szereti, igaz, nekünk receptre írják, mert tejfehérje,-és tejcukorérzékeny. Én sürítésre nem használtam. Amikor 4-5 hónapos volt, akkor nem igazán akart kanállal enni, így cumisüvegből kapta. a leírásnak megfelelően elkészítettem a sinlacot, és kevertem hozzá bébiitalt. (ált. baracklevet, ez volt a kedvenc). Ma már 8 hónapos és turmixolt gyümölccsel keverem, és szépen eszi kanállal. Neten vannak fent Sinlac süti receptek, bár úgy emlékszem, ezek 8-9 hónapos babáknak vannak.
2011. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tej-tojásmentes diétát kell tartanom kislányomnál, allergia gyanú miatt, így mi 5 hós kora óta használjuk a sinlacot. Most 8,5 hós, szereti.

Szoktam főzelékbe, ha hígabbra sikerült, vagy uzsonnára gyümölccsel adom neki.

Ez mindenféle allergénmentes, bátran adhatod neki, első pürés ételnek tökéletes.

Ha még nem kanalazgat,akkor natúrba is kezdheted, fél adaggal, ha már többet eszik, akkor ebbe keverhetsz gyümit, zöldséget.

Mi receptre kapjuk, 300 ft-ért, ha nem allergia miatt írják ki akkor kb. 1500 ft, teljes ára 3000 ft.

2011. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt vannak Sinlac receptek:

[link]

2011. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Meg még egy :))

[link]

2011. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm sz eddigi válaszokat!Megnyugodtam kicsit, addig nem akartam adni neki amíg nem kérdezek meg senki! :)

A recepteknek nagyon örülök, már párat ki is néztem!Remélem szeretni fogja a törpikém... :)

2011. jún. 1. 15:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én kicsim is szerette annak idején, natúrban is, gyümölccsel és babamüzlivel is.
2011. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Először natúrba kapta a kislányom, uzsonnára, úgy is szerette.

Azóta sűrítésre használom, és bármibe beleteszem, amit hígnak gondolok, tehát gyümölcsbe, főzelékbe is akár. Édeskés íze van, lányom szereti.

Először mi 4,5 hónapos korában használtuk.

2011. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Adhatod neki,általában a babák szeretik,jó étvágyat csinál nekik.. Azt nem értem h akkor hoyg lehet h páromnak 8ezerért adták a patikában? (láttam a blokkot tényleg annyi volt..)
2011. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8 ezer?

Hol járt a párod?

Nekünk 1200-1300 körül van egy doboz, simán vényre.

Eredeti ára azt hiszem nálunk 3300 Ft.

2011. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
itt vette. [link]
2011. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!