Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes fiú babának a pelusába...

1 hetes fiú babának a pelusában vér, tapasztalat?

Figyelt kérdés
1 hetes kisfiam pelusában ma egy pici piros vért találtunk a fütyi résznél. Felhívtam a gyerekorvost, de lerázott, hogy ha csak egyszer fordult elő, akkor ne izguljak, és amúgy is most sokan vannak nála, lehet sorra se kerülnék. Holnap hívjam,ha ismét előfordul. Kérlek benneteket, ha van akinél volt ilyen írjon! Köszönöm!
2011. okt. 3. 16:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos a veséjével is lehet gond. A legjobb ha orvoshoz viszed!
2011. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem repedt véletlenül a mellbimbód (ha szoptatsz)? Én ilyet hallottam ismerőstől, hogy beleharapott a cicibe, és az látszott a pelusban. Nyugi!!! Ha pedig esetleg tényleg ismétlődne, akkor tényleg ne hagyd magad lerázni.
2011. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ööö, kicsit félreérthető voltam természetesen a baba harapott bele a cicibe........
2011. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyugi!Inni adj neki többet(vizet vagy anyatejet)nekünk is véres volt a fütyijénél a pelus.koncentrált a pisi,nekem ezt mondtaák.keveset ivott ez volt a baj.nekem nem volt még tejem.
2011. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja és mi is még csak 4 naposak voltunk!(előző)
2011. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom az előzőhöz! Nekem a lányomnál volt ugyanez! A védőnőm egy tündér, és ő mondta, hogy kicsit kiszáradt! Adjak neki több folyadékot! Figyeld meg, ha legközelebb is ilyen a pelus, akkor egy picit erősebb a vizeletének a szaga!
2011. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia, remélem kicsit megnyugodtál, 1 éve én is kérdezősködtem itt, de el is mentem védőnőhöz, dokihoz,vittem a pelust is....A védőnő azt mondta halkan, hogy nyugi, ezek csak kristályok, több folyadék kell, a doki elküldött minket laborba a kórházba, ahol nagyon duzzogva, morogva csinálták meg a vizsgálatokat, és persze, nem volt semmi baj. Azért én mégis megnyugodtam.De tény, hogy több folyadék után nem volt több ilyen eset.
2011. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is véres volt a pelus,felhivtam a kórházat éjjel és azt mondták ha reggel is olyan lesz a pelus menjünk be a kórházba! A gyerekem majdnem kiszáradt mert nem vették észre hogy levan nőve a nyelve és nem tudott rendesen és eleget szopizni,ugyhogy azért figyelj oda!És aludt is nem sirt hogy éhes beis sárgult mikor már beértünk a kórházba!Azt hittem belehalok!!!!
2011. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy írták előttem is.

Szoptasd gyakrabban vagy adj neki + folyadékot!

2011. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Eddig 3 óránként szoptattam, kivéve hajnalban. Akkor 5 óra kihagyás volt, mert nem bírtam felkelni a kialvatlanságtól. Amióta megtaláltam a vért a pelusban, 2 óránként próbálok szoptatni. Ti babavizet adnátok a helyemben neki? Ha igen, akkor azt hogy szokták, mennyit és mikor? 2 etetés között?

Köszönöm!

2011. okt. 4. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!