Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17-18 honapos babad milyen...

17-18 honapos babad milyen uszopelust hasznal/hasznalt?

Figyelt kérdés
Meg vagytok/voltatok vele elegedve? Tapasztalatokat gyujtok, hogy milyen uszopelust vigyunk a Balcsira majd juliusban. Akkor lesz a kisfiam 17-18 honapos.
2011. jún. 1. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

a lányom úszóbugyit használ, meg vagyok vele elégedve. jobban szeretem, mint az eldobhatót. azzal sem volt baj, de ez nekem "személyesebb", olyan édes benne, és tök büszke, hogy saját bugyija van.

[link]

2011. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, hogy valaszoltal. Ez nagyon aranyos. :) Megkerdezhetem, hogy hogyan kell eljarni egy ilyen kis bugyinal? Mert gondolom ha kakilt akkor otthon kell kimosni. Tehat kell lennie belolle 2-3 darabnak, ha baj tortenne. Termeszetesen nem a mosassal van gondom csak ha kakil akkor leveszed rolla, elteszed es majd otthon kimossatok, addig viszont kap tisztat? Legyszi ne haragodj, denagyon erdekelne mert tetszik amit linkeltel. :)
2011. jún. 1. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
hát, nekem ez az egy van, bevallom. ha esemény van, azonnal lekapom róla, kimosom, kiteszem a napra és megszárítom, 10 perc. strandon, balcsin van általában csap, esetleg szappan is, sec perc alatt megszárad. persze sokkal kényelmesebb, ha kettő van, de eggyel is el lehet boldogulni:)
2011. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen mi is fürdőruhát használtunk. Soha nem kakilt be fürdés közben
2011. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

5 hós korától járunk úszni, és eleinte huggiest használzunk!Azután én is találtam a brendonban mosható úszópelust (úszóbugyit gumis combrésszel) és azóta azzal "úszik"! Eleinte nekünk is csak egy volt, aztán elhagytuk és lett mégegy,meg viszakaptuk!

1 éve járunk hetente (nyáron strandra is) de még soha nem kakilt a vízben!

másfél éves!

2011. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom lanyok!!! Ilyet fogok venni. ezek nagyon aranyosak. :) Vegulis meg lehet oldani strandon is csap alatt, igazatok van. Koszonom szepen a valaszokat es jo babazast mindenkinek!
2011. jún. 2. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!