Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráadnátok használt bugyit a...

Ráadnátok használt bugyit a kisbabátokra?

Figyelt kérdés

Anyósom már tele hordta a házat baba ruhákkal, örülök neki meg minden, de több mint a felét ki kell dobjam, vagy tovább adnom, mert annyira elhordtak, piszkosak, szakadtak stb... Vannak vadi új ruhák is, és hozott egy csomó bugyit amivel nemtudom mit kezdjek??? nem tűnnek nagyon használtnak, de azért mégis csak használtak!! még felső ruházatot használtan adnék a gyerekre ha az tisztességesen néz ki, nem annyira elhordott, de azért bugyit mégsem kéne használtat adni nem?

Ti hogy vagytok ezzel?

Hozzá teszem még csak terhes sem vagyok!! Csak szóba jött h talán 1-2 év múlva.


2011. okt. 28. 11:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Én nem adnék rá használt bugyit.

Én sem vagyok parás a használt ruhákkal szemben, kaptunk is szerencsére bőven a kislányomnak. De a bugyiból újakat fog kapni.

2011. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A barátnőmtől kaptunk használt alsónadrágokat a kisfiam számára,amiket előtte az Ő gyerekei hordtak,azokat hordjuk,mást én se adnék rá! :-)
2011. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 nittababy ***** válasza:
én tuti nem adnák rá használt búgyit nem olyan nagyon drága hogy azt ne lehessen megvenni minden másból majdnem elfogadom a használtat!!
2011. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Huh. Anyós pajtás akkor igencsak beindult. :o)

És lány vagy fiú cuccokat vesz?


Én kapok használt bugyikat (is), és használjuk is, ami jó állapotban van. Annyi a különbség, hogy tudom ki hordta: tesóm gyereke, vagy egy szomszéd kislány.


Ha rendesen kimosod, akkor én nem látok ebben problémát amúgy. Én vettem már pl. olyan "sz@r minőséget" még magamnak is, hogy egy mosás után rosszabbul nézett ki, mint egy azokból a használt lánykabugyikból, amik viszont jó minőségűek.

2011. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%

Biztosan nem adnám rá.

( bár én a használt ruhákat sem szívesen adom rá, vagy csak olyat, amit tudom, kié volt, turisat nem. tudom, ez az én hülyeségem....(-:)

2011. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdés picit faramuci, mert aki már bugyit hord, az nem kisbaba. :o)
2011. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
NEM! De mire bugyi kell neki, már régen nem lesz baba. Darabja 200 Ft a Tescoban meg a C&A-ban a bugyinak, ennyit még ki tudunk gazdálkodni. Ha lehet, alsónemű, cipő új legyen vagy max. tesóé.
2011. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen beindult:) egy fia van 36 éves és már nagyon várja az unokát! Fiú, lány ruhák vegyesen, ja meg kiscipőket is hozott jaaj annyira cukik:D már én is várom hogy használatba vegyük:)
2011. okt. 28. 11:45
 9/26 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdés inkább, ráadnátok a használt bugyit a kisgyerkőcötökre?:)bocsi rosszul fogalmaztam.
2011. okt. 28. 11:47
 10/26 anonim ***** válasza:
használt fehérneműt biztos, hogy nem adnék rá, és teljesen mindegy, hogy kitől honnan van az se érdekel hogy kihordta
2011. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!