Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejek vannak babákna...

Milyen naptejek vannak babáknak? És mit eszik az 1 éves babátok reggelire és vacsira?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte minden cég gyárt babáknak való naptejet is. Lehetőleg magas faktorszámút vegyél (30-as vagy 50+-os), kimondottan babáknak valót kérj! Nézz körül több helyen is, mert nagyok lehetnek az árbeli eltérések (patika, drogériák, stb). Én épp tegnap vettem naptejet (Daylong Kids 30 faktoros), kimondottan gyerekeknek valót (1 év fölöttieknek). 1440-ért, akciós (eredeti ára 4700?), mert 2011 decemberéében le fog járni... addig meg úgyis elhasználjuk.
2011. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy szimpla naptejet vettem, amit bárki kenhet 50-es faktorszámút!Reggelire általában péksütit eszik, mert pék a párom, minden hajnalban hoz haza valamilyet!Vacsira mindig mást! Ebédről maradt dolgot vagy főtt tojást virslit, pirítóst vajjal, ilyesmiket!Ha kapna, mindent megenne, neki bármi jöhetne, de nagyon fűszereset, paprikásat, magas fehérje tartalmút nem adok még neki!Az asztalra katonázom a falatokat, és szépen leeszegeti.
2011. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Niveát használok a gyerekekre.


A fiam ugyan már másfél éves, de 1 éves kora óta velünk eszik, amit mi: reggel joghurt vagy tej müzlivel, ha kér, akkor kis gyümölcs, esetleg kakaó.


Este felvágott, kenyér, sajt, zöldség, nagy ritkán omlett vagy pizza, de inkább hideget szeretünk enni (vagy melegszendvicset).

2011. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

5 foga van, azért kérdeztem,mert a pirítóst nem igazán tudná megrágni.Az 1440 ft-os naptej hol kapható?Ennyiért tényleg olcsó.Uzsonnára mit szoktatok adni?


Encsi

2011. jún. 2. 05:43
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Uzsira gyümölcsöt, joghurtot szokott kapni,vagy párolt zöldséget.Sőt van mikor a nagylányom épp valamit majszol, abból is kap néhány falatot, hisz mindig ad neki!Igen azt elfelejtettem írni hogy a fiam már jól rág, 16 foga van!
2011. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 1440 Ft-os naptejet Kecskeméten, az Auchanban lévő patikában vettem. Sajnos nem tudom, melyik hálózathoz tartozik, de megpróbálok utána nézni, iu. a gyógyszertár akciós kiadványán is hirdetik ezt a naptejet.
2011. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem: Nova gyógyszertár, több Auchanban is működik.
2011. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!