Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel ha babátok már fönt...

Reggel ha babátok már fönt van, de játszik, jól elvan, akkor felveszitek, vagy megvárjátok míg szól?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, ha mondjuk már 6 kor fent van, de még eljátszik....Mert van hogy az én fiam még 1 órát is eljátszik, aztán vissza is alszik picit.Ma is így volt, ezért fél8kor keltünk.

Ti szoktátok így csinálni?

7,5 hónapos


2011. jún. 2. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
én mindig hagytam őket, szóltak, ha ki akartak jönni. Igen, nekünk is volt, hogy visszaaludtak, ez szerintem így normális. Megtanul egyedül, halkan játszani, elfoglalni magát, ez nagyon hasznos tanulási folyamat. Hidd el, ha ki akar jönni, úgyis jelezni fogja.
2011. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hagyom,had játszon,de nem várom meg amíg sírni kezd,amikor már kezd nyűglődni akkor kiveszem.
2011. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En mindig hagyom, hogy jatszon. Nallunk volt parszor, hogy ejszaka is jatszott. Arra ebredtunk, hogy huzogatja a pluss zebrajanak a fulet ami recseg meg zenel (ezzel szokott aludni). Csak mosolyogtunk a ferjemmel, aztan hallotuk ot inni (mellette van a csoros pohar), meg par goicseles es csend lett. :)) Parszor ezt eljatszotta es aludt tovabb. Csak olyankor sir ejjel ha fogzik es faj a foga vagy nathas es eldugult az orra, egyebkent jatszik picit es visszaalszik mar baba kora ota. Most mar nagyobb, 16 honapos es reggel van, hogy elottem ebred es jatszik a kisagyban amig en elkeszulok mert 9-re megyek munkaba o meg bolcsibe. Aztan ha elkeszultem akkor bemegyek hozza es indul a nap. Ha mar sirva ebred vagy nyugosen akkor tudom nem kell bolcsibe/dolgozni menni mert beteg. :(
2011. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy amikor meghallom, hogy felébredtek (külön ágyban alvó ikrek, de mégis szinte mindig egyszerre kelnek), akkor kelek én is. Előkészítem a kajájukat, ruhájukat, megmosdok, s ha van még mindig elvannak, akkor fel is öltözöm... :) Legjobb esetben kávét főzni is van időm. Kb. fél óra múlva elkezdenek méltatlankodni, akkor kiveszem őket, és kezdődik a nap.
2011. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk változó a helyzet, van hogy rögtön menni kell hozzá,mert nyűglődve ébred. Ilyenkor persze kiveszem. De az esetek többségében elbeszélget, játszik a takaróval, szundikendővel, cumival és később megyek hozz vagy amikor már jelez,hogy éhes(6,5 hós csajszi)
2011. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok:)

Mi együtt vagyunk fiunkkal(nem is tudnánk hova tenni, mert a félszoba tele van apa szerszámaival).Mikor apa reggel elmegy 6-fél7 fele és fiam már ébren van, akkor átteszi hozzám, ott játszik, aztán mellém bújik, és alszik még egy picit:)

2011. jún. 2. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!