Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Büfiztettek ha pl. cicin...

Büfiztettek ha pl. cicin elalszik a baba? Vagy éjszaka fekve szoptattok, baba elalszik, akkor felveszitek büfizni?

Figyelt kérdés
Hajnalban és reggel fekve szoptatok, el is alszik a babám, de mindig felveszem büfizni. Vagy felkel rá és alig tud visszaaludni, vagy nem kel fel de akkor nem is büfizik. 2 hós
2011. máj. 7. 19:52
 1/8 anonim válasza:
Ha büfizés nélkül visszarakod az ágyába, és nem látod rajta, hogy bántaná a szél a hasát, akkor tedd ezt. Nekem amikor nagyobbak voltak, mindig büfiztetés nélkül raktam le őket, volt, amikor reggel büfiztek, amikor fölkeltünk. Mindig a gyereket nézd, hogy hogyan reagál!
2011. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én szoktam éjjel is egy kicsit a vállamra tenni büfizni, mert időnként sok levegőt nyel és ha úgy teszem vissza hogy az bent van még akkor kábé a tej egyharmada visszajön a büfivel... az én babám egyébként még csak 5 hetes:)
2011. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem büfiztettem ha elaludt. De látod nem is kell kérdezned hisz a babád válaszolt rá.Ha nyűgös miután felkel akkor semmi értelme. Alvás közben pedig mi sem büfizünk.Mindig figyeld a babád reagálásait és azt tedd ami neki a legjobb. 15 hós baba anyukája.
2011. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cicizés alatt lányom úgy elaludt, hogy ha akartam volna sem tudtam volna felkelteni, így nem büfizettem. Szerencsére nem fájt a pocakja, így ez nem volt gond. Ha nálatok sincs ebből gond, nem nyűgös, szépen alszik, akkor ne büfiztesd.
2011. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a babának nem fáj a hasa, nyugodtan hagyd aludni. Nálunk is így volt. De azt csinálhatod még, hogy mikor az elején gyorsan jön a tej, és sok levegőt nyel, akkor böfiztetsz egyet, és utána folytathatja.
2011. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám tápszeres, és este meg éjjel ő is bealszik evés közben. Ilyenkor is azért vállra teszem, de legtöbbször fel sem ébred, nem büfizik. Ekkor persze nagyon izgulok, miután leteszem az ágyába, félek hogy álmában visszabukik és megfullad. Percekig állok és nézem,és aludni sem tudok már rendesen, folyton nézegetem, lélegzik-e. Ti nem féltek ilyentől?
2011. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eleinte felemelgettem büfiztetni akkor is ha bealudt, de nálunk is az volt a gond hogy akkor felébredt, ezért aztán leszoktam róla. Reggel ébredéskor ahogy felemeltem, jött is a böff.

Ha nem hasfájós, akkor hagyjad aludni. Jól mondják itt előttem, figyeld a gyerkőcöt, ő jelez ha büfizni kell.

2011. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, 4 hósan hagytuk el a büfiztetést teljesn éjjel is (amúgy fekve szoptattam). úgy vettem észre, hogy akkor már nem nagyon kellett, csak megzavarta az álmát.
2011. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!