Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig sterilizáljam a cuccait?

Meddig sterilizáljam a cuccait?

Figyelt kérdés
3 hós a babám,van h lejt anyatejet kap,amit aventes pohárban teszek a hűtőbe.Ki kell főzni mindig mielőtt beleöntöm a tejet v elég ha forró vízben elmosom?Persze külön szivaccsal.És a cumisüvegét meddig kellene kifőzni?Igazság szerint én 2-3 naponta szoktam,de alaposan elmosom.Rosszul csinálom?
2011. jún. 2. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nekem egy éves a picim és még mindig sterilizálom a dolgait mindennap, a cumitól kezdve a kanálig!
2011. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 hós korig sterilizáltam a cuccait
2011. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hósan abba hagytam a sterilizálást.... azóta is él a gyerekem. :)
2011. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 évesen???:O
2011. jún. 2. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kb 3 hós koráig sterilizáltam, vagy még addig se. DE viszont van külön szivacs, amivel csak az ő cuccait mosom el, forró víz és mosogatószerrel. Ennyi. Nincs semmi baja. Hidd el nem jó az a sok sterilizálás! Az meg hogy 1 évesen sterilizál valaki... Hááát én biztos nem!!! :)
2011. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kiegészítésnek tápszert adok délután meg este, de én nem sterilizálom. A csapból folyó forró vízzel elmosom a cumisüveget és kész. Hetente 1x kifőzöm. 10 hetes a baba. Remélem nem lesz baj, eddig még nem volt.
2011. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen,én is úgy gondolom h 3 hósan,főleg ha anyatejes,azért nem kell minden kaja előtt.Őszintén szólva nem minden cumisüveges kaja előtt főztem ki az üveget.A mellszívót se.A külön szivacs viszont 2 évig alap.A lányomnak sem lett semmi baja,neki se főztem ki minden alkalommal.A 2. gyerekkel tényleg kicsit lazábbra veszi az ember,látom érvényesülni magamon azt a bizonyos Murphy törvényt a cumival:DA 3.-nak nem a kutya hozná,de a 2.-nak már nem főzöm a cumit mint a hülye:D

2011. jún. 2. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!