Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idősen lehet adni...

Alinaaa kérdése:

Milyen idősen lehet adni infacolt vagy espumisant? Egészen a születéstől, vagy korhoz kötött?

Figyelt kérdés

Szeretném bekészíteni, ha esetleg szükség lenne rá. Minden tapasztalat érdekel.

köszi. 36 hetes kismama


2011. jún. 2. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindkettőt lehet adni csecsemőkortól
2011. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jól teszed, készítsd csak be! mi kétszer mentünk éjjel nappali gyógyszertárba infacolért :D
2011. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor ez lényegében annyit jelent, hogy már pár naposan adhatom, ha fáj a hasi?

És melyik jobb, ha van tapasztalat? Hát igen- falunk kicsit bajos az éjjeli bevásárlás:)

2011. jún. 2. 18:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 3 hetes kortól adtam. Előtte próbáltuk túlélni a dolgokat, igazából nem tudtam miért sír, aztán egy tapasztaltabb anyuka mondta, hogy húzkodja a lábát, úgyhogy valószínűleg a hasa fáj. Persze az Espumisantól nem javult semmit, de legalább valamit tettem érte. 6-7 hetes kora körül szerencsére elmúlt.
2011. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi espumisant használtunk, kb. 1 hetes korától, annyira hasfájós volt a kisfiam. Nagyon meg voltunk vele elégedve. Én minden szopi előtt adtam neki, ahogy a betegtájékoztatón volt.
2011. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20:58as vagyok. Amint betöltöttük a 3 hónapot, elmúlt a hasfájás, majd hogy nem napra pontosan. Azóta, már ettem karfiolt is és semmi gond nem volt tőle. Most 4 hónapos a kisfiam
2011. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 hetes korában kezdődött,infacolt kapta,az bevált.

Ha az infacolt adod akkor úgy add ahogy a leírásban van,nem szabad,hogy a szájához,vagy a nyelvéhez érjen a műanyag rész,mert akkor nem használ.

1,5 hétig tartott nálunk a hasfájás.

Ha cicizni fog akkor figyel,hogy az egész bimbó a szájában legyen,ha tápis lesz akkor a cumi mindig legyen tele tejjel,ezzel nem fog annyi levegőt nyelni,de biztos elfogják mondani neked a kórházban is. :)

Könnyű és gyors szülést!

2011. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Espumisan nem vált be,az infacol igen.1 hetes lehetett,mikor először kapta,akkor jöttem rá,hogy a hasa fájhat.
2011. jún. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi is Espumisant használtunk, nagyon jó volt. Mondjuk a lányom kb. a 2. héttől kapott tápszeres pótlást. És a védőnőnk szerint az Infacol általában a csak anyatejes babáknál jobb, az Espumisan meg a tápszereseknél. És nálunk tényleg, mert egyszer nem tudtunk Espumisant venni, helyette Infacolt hozott a férjem, és nekünk nem ért semmit.

Szerintem ki kell tapasztalni.

2011. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3 hetes kora óta infacolt használtuk. 2-3 nap alatt hatott. először minden etetés előtt kapott majd minden 2. előtt, végül csak este és 3 hónapos korában teljesen elhagytuk.

egyszer kipróbáltuk az espumisant mert jóval olcsóbb de megbántam, órákon keresztül üvöltött úgy fájt a pocakja :(

ki kell tapasztalni nálatok melyik válik be. talán az angol víz lehet a legtöbbeknek jó, ahogy ott olvasom

2011. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!