Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisant és Gripe watert...

Espumisant és Gripe watert lehet egyszerre adni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme mivel mindkettő hasfájásra való. Vagy az egyiket add vagy a másikat. Nálunk az Espumisan sokkal jobban bevált.
2011. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e erre "szabály", de szerintem túlterheled vele a pici pocit.
2011. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig az espumisant kapta, nappal nem volt semmi baj, de este fürdés után jön a hasfájós sírás. Az is a baj, hogy nagyon ritkán büfizik (mindent elkövetek pedig vele), és utána feszíti a pociját. Azt mondta egy anyuka, hogy nekik azóta büfizik jó nagyokat a kislány, amióta adja a gripe watert, csak félek elhagyni az espumisant, ezért kérdeztem
2011. febr. 10. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nem használ az espumisan akkor miért félsz az elhagyástól? Nekünk a gripe water nagyon jó volt, szinte rögtön hatott ahogy beadtam a babának. Sőt onnantól kezdve,h ezt kapta, nagyon ritkán fájt a hasa. Próbáld ki bátran de az espumisant akkor hagyd el. Szerintem jó lesz nektek is.
2011. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 11. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!