Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos babádnak milyen...

8-9 hónapos babádnak milyen "felnőtt" ételekből adsz?

Figyelt kérdés
Jó lenne néha úgy főzni, hogy ő is abból egyen, és nem külön. Másrészt semmiképp sem szeretnék elkapkodni vagy sürgetni semmit.
2011. jún. 3. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én picurim 9 hónapos.Már eszik tejtermékeket,igy már kapott túróstésztát(szalonna nélkül és tojás nélküli tésztából)krumplifőzeléket,levesből zöldségeket,csirkehusit.
2011. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igazán semmilyenből
2011. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi sem nagyon. Max fötkrumplibol vagy gyümölcsböl.

Tejterméket 10-11 hós koráig a doki nem ajánlotta, így én azt fözök neki ami a neki való bébiételekben van.


Ha nem akarod sietetteni akkor ha párolt zöldségekt csinálsz vagy pl levesböl kiveszel pár zöldséget azt adhatsz már neki. mondjuk én nem nagyon fözök férjem nem itthon eszik így csak bébimnek fözök nagyrészt.

de olyat nem adnék amiket itt írnak, hogy töltöttkáposzta, rántott párizsi meg ilyenek.


egy élet áll elötte hogy minden ilyesmit egyen.

2011. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bébiételben is van 7 hónapos kortól túró gyümölcsel.nekünk a gyerekorvos és a védőnő is ajánlotta a tejtermékeket 6 hós korától.

Egyébként meg itt szó se volt töltöttkáposztáról.(azt én sem adnék neki)

Lehet lepontozni!első voltam.

2011. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem evett a mi ételünkből, kb. 11 hós lehetett, de inkább több, amikor elkezdtem a mi ételünkből, ami nem volt fűszeres, zsíros adni neki.
2011. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korában még nem kapott a mi ételeinkből, 10 hónaposan adtam neki levesből zöldséget,meg husit.
2011. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8-9 hónaposan csak a húslevesből a zöldséget kapta meg, más "felnőtt" kaját még nem evett. Most 11,5 hónapos, már egyre többször azt eszi, amit mi, de még van, hogy külön főzök Neki.
2011. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a fiamnak 1 éves kora körül kezdtem abból adni, amiket mi eszünk.

Most 16 hónapos, de még most is szoktam neki külön főzni, ha magunknak valami olyat csinálok. Nem kapott még töltött káposztát, pörköltet sem...

2011. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!