Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adsz inni 9 hónapos...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Miket adsz inni 9 hónapos babádnak?

Figyelt kérdés
Én még csak anyatejet és baba vizet. De szeretnék mást is, de eddig nem itta meg a teát pl. Mivel próbálkozzak? Köszönöm!
2011. okt. 24. 15:26
 1/6 Bogyo110 ***** válasza:
az én kislányom 8.5 hónapos igaz tápszeres ezért mi már 3.5 hónapos kora óta hozzátáplálunk igy korán kapot különbözö leveket Mivel nagyon sokat iszik napközben kb 2-3 cumisüvegnyi folyadékot kb 1 litert ezért fele viz nálunk másik fele meg valami lé most a hétvégén probálkoztam neki először csinálni othon cékla levet almát-répával turmixoltam sütötököt almával banánt narancsal!
2011. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 21 hónapos de csak vizet iszik , soha nem ivott meg mást és én ennek nagyon örülök. Nem kell őket rászoktatni az édes löttyökre attól csak szomjasabbak lesznek és még a foguk is elromlik. Max . 100%-os gyümilé, de nem bolti, hanem amit te otthon csinálsz neki, semmi cukor nélkül.
2011. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan 2 éves, de csak vizet iszik, nem is szeretném rászoktatni az édes löttyökre.
2011. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom 17 hónapos koráig csak a gyümölcslevet volt hajlandó meginni. Szerintem ne próbálkozz az üdítővel, teával. Örülj neki, hogy csak vizet iszik! :)

Majd elkezded később szokatni ezekhez, hogy ne legyen új íz neki az oviban (vagy bölcsiben).

2011. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kisfiam, tápszeres. Eddig teát (Hipp babatea) ivott, két hete áttértünk a vízre. Sajnos nem sokat iszik, 20-30 ml-t naponta. De teából sem ivott többet csak a nyári kánikulában. Akkor megivott 1 decit kb.
2011. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor maradok a víznél én is! Sajna az én fiam sem iszik sokat, bár lehet h az anyatej miatt. Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 25. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!