Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok! Segitségeteket szeretn...

Lányok! Segitségeteket szeretném kérni.3 hónapos kisfiam feje nagyon hámlik már lassan egy hónapja, kiprobáltam az olajat a kapargatást de semmi nem vált be. Vigyem el bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
koszmós. vegyél koszmó elleni sampont, a gyógyszertárban lehet kapni babét, az állítólag nagyon jó
2011. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A miénk is ilyen volt!! Elvittem dokihoz, azt mondta ha koszmós lenne akkor az olyan pikkelyszerű lenne...

Nekünk azt mondta a gyógyszertárban van a Babé sampon, érzékeny fejbőrű babáknak... kicsit húzós az ára... 3600FT, de heti 2-szer megmostuk és elmúlt, azóta heti 1 alkalommal mosunk hajat és nem jött elő...


15hetes kisfiú anyukája

2011. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a körömvirágkrém vált be. Bekentem vele a fejét, és "lekapargattam", 1 hét alatt teljesen eltűnt.
2011. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
babé koszmó elleni sampon leviszi 2-3, max. 4 mosásra.
2011. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van,tényleg drága,de nagyon jó a babe koszmó elleni samponja.Mi is azt használtuk.

[link]

2011. jún. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Babé koszmó elleni sampon. Tényleg drága, kb 2000 Ft a 2 dl, viszont nagyon kevés is elég belőle, így sokáig elég, és tényleg hatékony. Akár össze is foghattok egy-két ismerős anyukával.
2011. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!