Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogy vált be a Pesztonka...

Kinek hogy vált be a Pesztonka mell-, és orrszívó?

Figyelt kérdés

Most gondolkozom, hogy milyen mellszívót vegyek... ez jónak tűnik, mert a védőnő és a gyerekorvos azt mondta, hogy az egészen pici babának csak ezzel szabad szívni az orrát, és hát mellszívót is szeretnék... Használt valaki ilyet? Bevált?

37 hetes pocakos


2009. márc. 18. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, az orrszívó része nagyon jó, azt használjuk.

A mellszívó részt egyszer próbáltam, nekem nagyon fájdalmas

volt, Avent mellszívót vettem, nem elektromosat, és azt használom most is. Nagyon jó

2009. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be pedig nekem tényleg volt tejem. Az Aventet ajánlom az a legjobb. Orrszívónak meg vegyél porszívósat. Amíg nagyon kicsi én nem kötöttem rá a poszívóra csak a számmal szívtam meg a csövet.És azt sokáig tudod használni.
2009. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos nekem nem vált be, második mellszívónak vettük, mert az elsőnek leégett a motorja annyit ment. (végül mégis elment a tejem)Nem azért nem vált be mert fájdalmas - az elektromosak az erős szívóerő miatt azok, viszont hatékonyabbak - hanem azért volt szar, mert nagyon macerás a használata. Kb. 3 kéz kell hozzá. Szerintem jobb az olyan amit akár egy kézzel lehet használni, kényelmesebb. Én egyedül voltam, és végül az eggyik kezemmel fejtem a kézi mellszívóval a másikkal rendet raktam. Az orrszívó része se vált be,pedig orrcseppet is használunk a porszívós jobb szerintem. Én megbántam, hogy nem aventet vettem.
2009. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!