Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fontos hogy a kiságy észak...

Fontos hogy a kiságy észak felé nézzen? Másnak hogy van elrendezve? Most olvastam valahol, hogy jobban alszik a baba ha észak felé van a feje. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, merre van a kiságy, max. annak nem, aki hisz is ebben, nálunk teljesen jól alszik a gyerek, pedig dél felé van a feje :)
2009. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg nyugat felé. :)

Ha hiszel benne, tedd észak felé, de szerintem nem ettől függ, h h alszik a gyerek.

2009. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg érdekel a téma ki kell számolni a gua számát és az megmutatja a babádnak a négy legjobb irányt. írd be google ba és kiad egy csomót. remélem hasznos voltam:-)
2009. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek is dél felé néz a feje, most jöttem rá :) Szerintem nem számít ez semmit. A régi lakásban pedig születésétől 1 éves koráig keleti vagy nyugati irányban volt a feje, mikor hogy. Vagyis amíg bölcsője volt 3 hónapig, addig észak-dél felé, ahogy éppen letettem. Nem tapasztaltam változást.
2009. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!