Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor a kiságy matracát...

Amikor a kiságy matracát lejjebb rakjátok és már a fejvédő nem ér le a matracig, mivel véditek a baba fejét nehogy hozzáütődjön a rácshoz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
a fejvédőt is lejjebb kell rakni a matracig
2009. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én takarót tettem oda. mármint lóg a kiságyon a fejrésznél. nem tudom normálisan leírni:) eddig bevált.
2009. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem rántja magára?
2009. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem, beterítem a matrac alá, ki van teljesen feszítve, a másik vége a fal és a kiságy között van, teljesen benyomva. ma kissé odavan a kommunikációs készségem, bocsi:)
2009. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi amikor lejebb tettük az ágyat,akkor ugrott a fejvédő!Mivel az én fiam állandóan húzta,és ráállt.De alig veri be a fejét,semmi baja nincs .Nem tudok mit odatenni,mert mindent leszed,lehúz!
2009. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan fejvédőnk van h oda kötöd ahová akarod. Amúgy mikor hasra fordul mindig beveri a fejét mert addigra a lábával persze már rég letornázta az egészet :) Ja és ha mégsem akkor direkt keresztbe fordul és kurjongat h beszorult a lába. Szóval lesznek nálatok is még akciók. Nem tudod vhogy mobillá tenni?
2009. ápr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is levettük a rácsvédőt. Igaz néha beveri a fejét azaz nekidől. Egy ideig én is takarót lógattam rá a rácsra de magára húzta. Ezért úgy döntöttem, hogy inkább tudjon nézelődni + imádja markolászni, rágogatni a rácsot :) tehát nincs semmi védőfelszerelés.
2009. ápr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mi is lejebb tettük a fejvédőt is. ez egyértelmű volt nálunk... oda kötöm ahova akaroma. attól még van ott rács ahova kötni kell csak lentebb...
2009. ápr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fejvédőt is lejjebb tettem...
2009. ápr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is lejjebb kötöztem a fejvédőt...ráadásul nekem kőrbe éri a kiságyat.
2009. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!