Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposnak, hogy készítsem...

7 hónaposnak, hogy készítsem el a főzeléket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt salátafőzelék, tökfőzelék?? Paradicsomos burgonya???
2011. jún. 4. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

pont úgy mint magatoknak csak ne nagyon fűszerezd és ne habard, tejjel ne öntsd fel.


tökfőzelék:

kicsi hagymát megpárolz, rárakod a tököt és fedő alatt főzöd. majd ha kész összeturmixolod pici főtt csirkemellel és mondjuk sinlaccal sűrítheted vagy még a főzit berántod.

paradicsomos burgonya:

parit forró víz alá rakod, meghámozod, lábosban kevés vízzel összefőzöd, egy pici cukrot teszel bele. krumplit picit sós vízben megfőzöd és összeturmixolod


saláta főzeléket én nem adtam a babámnak mert nincs saját, piacon meg nem vennék, a salátán megtapad minden szutyok :(

2011. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy bele kérdezek, de mi az a sinlac?
2011. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sinlac az gyógytápszer, pép. gyógyszertárban lehet kapni, támogatott, orvos felírhatja.

szentjánoskenyérmag és rizs. jó pépnek, táp helyett és sűrítésre is remek, a sztj. meg baromi édes így cukrozni se kell a savanyúbb főziket, gyümiket :)

2011. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
értem, köszönöm:) Tápszert nem használunk, azért volt újdonság. Amúgy úgy hallottam burgonyával is szoktak sűríteni. Bár mi még nem tartunk ott. 4 hónapos múlt a fiam.
2011. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet azzal is, igazad van :) csak az enyém nem ette a krumplit ezért használtuk a sinlacot, na meg tápszert nem kaphatott, az viszont teljesen tejmentes így tápit is abból készítettem és 4 hós korától pótoltuk a tejemet
2011. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!