Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposnak spenótot már...

8 hónaposnak spenótot már adhatok? Hogyan készítsem neki?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem friss spenótot. Mivel adjam neki? Hogyan főzzem?
2011. szept. 1. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kis krumplival főztem össze neki egy leheletnyi sóval. Szerintem tehetsz bele egy fél főtt tojássárgáját. Kislányom imádja:-)
2011. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiszedtem a középső részét (szárát) a spenótnak, megfőztem vízben és én natúr joghurttal, olivaolajjal turmixoltam össze.

Néha Sinlac pépet is tettem bele, attól édeskésebb lett, de ezt ki lehet hagyni.

2011. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Tojássárgáját és joghurtot még nem eszik, még csak 1 hét múlva lesz 8 hónapos, úgyhogy eddig a 7 hónaposoknak valókat kóstoltam/etettem vele. De hamarosan ezeket is bevezetem.

Fokhagymát tehetek bele? Azt már evett.

2011. szept. 1. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Fokhagymát sütve, főzve tehetsz bele elvileg. Én mondjuk nem tettem bele neki, de biztos úgy is finom.
2011. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!