Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sedatif PC -t szedtetek...

Sedatif PC -t szedtetek kisbaba mellett? Fel tudtok ébredni éjjel, ha szükség van rátok?

Figyelt kérdés
Orvosom javasolta, mert az éjjeli szoptatás után nem tudok visszaaludni és csak szorongok. De félek, hogy nem ébredek fel, ha kell. Van tapasztalatotok?
2011. jún. 4. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is azt szedem, és igen, felébredek az első nyekkenésre, pedig még füldugó is van bennem:-)
2011. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen szedtem,szedek.Gond nélkül fel tudok ébredni.

Ez nem gyógyszer,ne nézz úgy rá mint mondjuk egy Valeriánára.

2011. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ti is hasonló gondokra szeditek? És javult valamit a helyzet? Mennyi idő alatt?


Köszönöm szépen!

2011. jún. 5. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, ugyanerre szedem, de én baba nélkül is szedtem régebben, elég rossz alvó vagyok. Annyi, hogy ellazulsz, és könnyebben el tudsz aludni, de próbáld ki!
2011. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És folyamatosan kell szedni, tehát napi 3x2 szemet, ahogy le van írva? Nem elég csak este, elalváskor, vagy éjjel, a szopi közben?
2011. jún. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!