Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell mindenképp hátról...

Meddig kell mindenképp hátról hasra fordulnia a babámnak?

Figyelt kérdés
Hasról hátra szuperul fordul,de hátról hasra sajnos még nem. Most 5 hónapos.
2009. márc. 18. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hátról hasra fordulás a mászás-kúszás elősegítője. Most pontosan nem tudom szakmailag megfogalmazni, de szükséges, hogy mindkét irányba megforduljon, mert az egyensúlyérzékét fejleszti (a saját tengelye küröl). Ne aggódj, velünk is ez volt. A kisasszony nagyon kényelmes. De amint letettem a polifoam szőnyegre, másnap úgy forgott oda-vissza, hogy magam is meglepődtem. Mindenképp legyen a földön, nagyon sokat segít a mozgásfejlődésben. A gekkonet.hu oldalon a "tanácsaás" rovatban akár kérdezhetsz is szakitól (néhány nap múlva tényleg válaszol), vagy elolvashatod a hozzászólásokat. Én is ott "okosodtam". Még nem vagytok nagyon elkésve vele, de fontos, hogy előbb-utóbb megtegye. Biztos menni fog. Mi már 6 hósak voltunk, amikor belejött, ma már azonnal hasra vágja magát, ahogy leteszem :-)
2009. márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapos koruk körül forognak a babák.1-2 hét eltérés nem számít. Hátról hasra nehezebb megfordulni. Ne nyugtalankodj, a te babád is rá fog jönni, hogyan kell:)) A 6 hónapos státus vizsgálaton rá fognak kérdezni. tud-e forogni.
2009. márc. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. márc. 19. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!