Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ilyen melegbe,...

Szerintetek ilyen melegbe, mint ami délutánonként van, elég a két és fél hós kisbabámra csak a rövidujjú body, meg egy lábfejes kisnadrág, vagy kell még a body fölé egy polo szerű? Vagy kb hány foktól lehet így kivinni?

Figyelt kérdés
És rövidnacit/napozót ráadni?
2011. jún. 5. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyedül leszek a véleményemmel, de én ilyen melegben már 1-2 hetesen is csak egy rövidujjú bodyt és zoknit adtam rá.
2011. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fokot nem tudok, az én gyerekeim júliusban születtek, de egy szál bodyban voltak. És rajtuk egy pelenka. Még kisnadrágot sem adtam rájuk.

A kicsi fázósabb volt, rá adtam zoknit.

Én egyébként sosem öltöztettem őket túl. éjjel is egyszál bodyban aludt.

2011. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Annyira pici hogy még egy takarót rádobni nagyon egyszerü. ha csak kicsit érzed hüvösebbnek akkor egy pelenkát dobsz rá, ha elég hüvös van akkor betakarod.


amikor már mozogni fog ez sokkal nehezebb.

2011. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen melegbe, ha elvittem sétálni egy pelus volt rajta és egy kis trikó. Nem adtam még zoknit sem rá. Napellenzőt viszont mindig használtam a kocsin.
2011. jún. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor már simán egy réteg elég rá,abból is a rövid.

Köszönöm csajok!

2011. jún. 5. 09:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a nyári születésű babáimat már két hetesen csak bodyba vagy napozóba öltöztettem, ha ilyen melegek voltak. Ahogy előttem is írták, ha úgy éreztem szükségét, betakartam egy textilpelussal.
2011. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát most 3 hónapos a lányom, kb. 2,5 hónapos volt, amikor először voltak most májusban ezek a nagy melegek. Akkor már napozót adtam rá, vagy rövid nacit pólóval. Tegnap meg csak egy bodyban volt kint az udvaron. Nagyon élvezte. :) Imád pucérkodni is, szóval ha most felébred, kiviszem a teraszra egy szál pelusban (32 fok van). :)
2011. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos a babám,már pár hete csak ujjatlan bodyban sétálunk.ha szeles,hűvösebb az idő kap zoknit,esetleg vékony zsákot.még így is nagyon be tud izzadni:S
2011. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég csak a body,meg talán egy pelus.
2011. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. jún. 5. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!