Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babylove cumisüveg 0-6?...

Babylove cumisüveg 0-6? Vélemények? Számít, milyen üvegből iszik a baba? Jobb az Avent?

Figyelt kérdés

Sajnos tápszereznem kell 2 hetes babámat, és túl ömlik neki a folyadék a szájába.

Néha félrenyel, köhög. Vagy rosszul tartom neki?


2011. jún. 5. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem cumisüveg, hanem cumifüggő.

Keressél kisebb luku cumit, van a babylove-os üvegre is.

Az Avent annyival nem jobb, mint amennyivel drágább. /tapasztaltam/

2011. jún. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a 0-6h cumikban, cumisüvegekben, szerintem akkorát változik, gondolj bele egy újszülött és egy fél éves baba szájának a méreteibe...

Szerintem -bár mi hála csak anyatejesek vagyunk, tehát konkrét tapasztalatom nincs, csak nagyon utánanéztem még terhesen- a Tommie Tippee a legjobb, ennek van anri-collic változata, ami ugyan elég drága, de spec. a cumija, mellet teljesen utánzó, és hasfájás/levegőnyelés ellen van kialakítva, szerintem nagyon szuper.

2011. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem is túl nagy a luk rajta, keress kisebb lukut. Hogy nektek mi fog bejönni, az lutri. Az én lányoma Tommy-t egyáltalán nem fogadta el.

Szerintem ti is kipróbáltok majd többet mire megtaláljátok ami nektek a legjobb.

2011. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk Mülleres sajátmárkás cumisüvegünk is van és ahhoz lehet venni 1es cumit.Ez iígy együtt 1000ft sincs.És még cseppmentes is és tényleg nem folyik belőle.Én a teát ebből adom neki.
2011. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmivel nem jobb az avent.Nekünk Rossmannos saját márkás babydream-os üvegünk van.
2011. jún. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ki fogom akkor kisérletezni.
2011. jún. 6. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!