Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák! Ki szült...

Kisbabás anyukák! Ki szült 2008. 09.12-én a budapesti István Kórházban. Vagy majdnem akkor?

Figyelt kérdés
Mit csinál már a babátok? Foga van? Mennyit hízott? Milyen a napotok? Szívesen cserélnék tapasztalatokat.
2009. márc. 19. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem kisfia született akkor a Baross u-i klinikán. Most kezdte magát négykézláb húzni, kúszik hátrafelé, de előre is próbálkozik. Nincs még foga, csak szopizik, most kezdi kóstolgatni az ételeket. Nagyon nyugodt, jó, okos baba. Olyan kis macifiú. Azt nem tudom pontosan mekkora, de majdnem 70cm és olyan 7kg körüli.
2009. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sokkal később, dec.23.-án szültem, de az Istvánba. Neked "tetszett" a kórház? Nekem nem jött be, 5 ágyasba voltam, zavart a sok látogató, nem tudtam semmit pihenni sem. Kinél szültél?
2009. márc. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyunk lemaradva nagyon. Az én fiam még nem forog, csak oldalra, 2 fogacskája már van, 68 cm és 7500 gr.

A kórház nekem nagyon tetszett, tényleg bababarát, és a csecsemősök rengeteget segítettek. Én 3 ágyasban voltam, annyira sok látogató nem volt, de engem igazán a férjem érdekelt, nem a többiek. :)

Továbbra is várom a válaszokat.

2009. márc. 19. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem az istván korházban szültem de 19 én .pont ma 6 honapos a kislánypm.7.800g és 66 cm.pörög forog és felül már..csak nem tartja magát..Boldog babázást
2009. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is az Istvánban szültem csak én november 30-án. Én meg voltam elégedve mindennel én is három ágyasban voltam, és nekem is rengeteget segitettek a csecsemősök. Az én kislányomnak valószinűleg most kezdenek jönni a fogacskái, Ő már majdnem 7kg és 3,5hós. Már hátról nagyon pici segitséggel hasra is fordul. Szóval ügyes kis csajszi! :)

IMÁDOM!!!!!

2009. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is aznap szültem, de vidéken:-))

A manó 69 cm és 8,5 kg. Már kóstolt almát, sütőtököt, krumplit, répát és céklát. Azért leginkább még szopik, nem váltottunk még ki étkezést.

Foga nincs. A forgás nálunk is csak kb. 3 hete megy rendesen, addig ő is csak oldalra fordult. Most tolja felfelé a popsiját, néha már leteszi a térdét, de még alkartámaszban van. Gondolom lassan azért négykézlábra áll.

Sok boldogságot Nektek!

2009. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, jól haladunk a gyümölcsözéssel. Alma, őszi, banán, meggy. Ezeket már kóstoltuk mi is. Hasonlóan fejlődünk, megnyugodtam. :)
2009. márc. 23. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is aznap szültem, és ott :-) de csak most láttam a kérdésed :-(

Luca mostmár 13 hónapos. 10 kg és 78cm. Vagyis egy-két hete még annyi volt. Csak úgy hajlandó sétálni, ha egyik kezét fogjuk. Sok foga van. De a beszéddel is ráérős, ügyesen aktivity-zik :-). Egészséges, értelmes, okos kislány.

Ti?

2009. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!