Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos kislányom a...

Hat hónapos kislányom a táplálási tájékoztató szerint amit a védőnőtől kaptunk már ehet cseresznyét (tápszeres baba). Meg kell hámozni neki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert az enyém 1 éves, most jön a 8. foga, de sajnos azt a vékony héjat nem bírja szétrágni/megrágni! Pedig a rágáshoz már igen kicsi korában hozzászoktattuk, hogy ne legyen később gond!3 éves unokatestvére viszont alig lett "rágatva" , így jóval kevesebb dolgot eszik meg, mint az Én gyerekem.
2011. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezekben a tájékoztatókban sokszor sok butaság van. Nem adnék még 6 hónaposnak cseresznyét, nagyon puffaszt és fájhat tőle a hasa. Viszont meggyet adhatsz, én azt soha nem hámoztam meg a kislánymnak és nem is volt baja. vnő
2011. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A babafalváról szedte le a védőnőm, meg mondta most vezettek be új dolgokat pl hogy már korábban szokjon hozzá a liszthez. Tápszeres babánál 4 hótól van a cseresznye :S köszönöm mindkettőtöknek
2011. jún. 6. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!