Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már felállásnak számít?

Ez már felállásnak számít?

Figyelt kérdés
Közel 7 hónapos babám, napok óta csinálja,hogy ha játszunk vele a földön, vagy belém, vagy apába kapaszkodva felhúzza magát és "feláll", de persze nem teljesen egyenesedik ki, hanem kapaszkodik mondjuk apa pocakjába és úgy áll, ha megunja letérdel és kezi előről, tegnap már próbált a franciágyba kapaszkodni, nem sok sikerrel mert az magasabb?
2011. jún. 6. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Babád már kapaszkodva feláll! :)
2011. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pár nap és feláll a szekrénynek támaszkodva! :D Én azt nem hívtam állásnak, de utólag látom, hogy az volt:)

Ügyes babód van!

2011. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezt mostanában kezdte 8 hónapos lányom. Kapaszkodik belénk, nyúz és küszködik, de azért feláll, persze tök kis csámpásan áll még.

Másnál még nem csinálja, szerintem csak velünk érzi biztonságban magát, a kanapé nem annyira segítőkész és óvatos mint mi. :)

Amúgy ezt még én nem hívtam állásnak, de ezek szerint már az?

2011. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányom 6,5 hósan kezdett belénk kapaszkodva felállni. Azt még nem hívtam annak, mert nem teljesen egyedül csinálta. De azon a napon mikor betöltötte a 7 hónapot, akkor állt fel teljesen egyedül az ágyba kapaszkodva. Azóta 8 hós és már tesz egy pár lépést az ágy mellett oldalazva.
2011. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,úgy tudom, ez még nem a felállás, hanem az azt megelőző szakasz.Majd, ha járókában, bútorban...stb felhúzza magát, és nem hajol közben, hanem ki is egyenesedik, na az a felállás.
2011. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem se felállás ez még. én akkor mondtam mikr kiegyenesedett állva
2011. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!