Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamak. Ti baratkoztok mas...

Kismamak. Ti baratkoztok mas kismamakkal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon, a váróban mindig szóba elegyedek az épp ott várakozóval, és annyi. Mindig más a társaságom :) A rokonságból épp elég jótanácsot kapok, és mivel szinte tanyán élek, nem tudnék fenntartani egy új barátságot, max neten. Úgy meg csak a régiek működnek, úgy vettem észre.
2011. jún. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Még várandóságom alatt a védőnőnél összeismerkedtem egy anyukával, gy volt, hogy hónappal előttem fog szülni. Amikor a kislányom 6 hetes volt, kértem a védőnőt, hogy adja meg neki a számom, ha van kedve, hívjon fel. Megadta, megbeszéltünk egy találkát, és kiderült, hogy nekem 2 héttel előbb jött a lányom, ő túlhordta a fiát, így 2 nap különbség lett köztük. Azóta is ha időnk engedi, összejövünk.
2011. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én nem. Se terhesen, se mióta gyerekem van. A régi, meglévő barátaimmal "barátkozom". Őszintén szólva nem vagyok az a típus, aki csak úgy leáll beszélgetni valakivel csak azért, mert neki is gyereke van meg nekem is...
2011. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Teljesen egyforma vagyok Utolsóval :)


Valahogy nem tudok csak arról beszélni, hogy mennyit alszik/szopizik/kakil, pisil a babám.


Persze rengeteget beszélek a barátaimmal is erről, de idegen kismamákkal másról nem is lehet :)

2011. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor kettesbe setaltok es mentek a jatszoterre a babatokkal?
2011. jún. 6. 17:15
 6/21 anonim ***** válasza:
Igen, leginkább kettesben, bár mi még nem játszóterezünk, kisfiam 9 hónapos. De babakocsizni mindig ketten megyünk, illetve hétvégén Apával.
2011. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
szia, nekem van 2 barátnom akiknek hasonlo koru a babáik. én nagyon szivesen találkozok veluk. Kislányom is szereti a gyerekeket és jo egymásnak tanácsokat kérni :)
2011. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Akkor én kisebbségben vagyok, mert igen.

Az első hónapokban nem ismertem a környékről senkit, aztán olyan 9-10 hónapos lehetett a babám, amikor összebarátkoztam egy másik anyukával, ugyanilyen korú gyerekkel. Amióta játszótérre lehet járni, nagyon jóban lettem a környékbeli anyukákkal.

Nem tudom, honnan veszitek, hogy két anyuka kizárólag az anyagcseréről képes beszélgetni egymással. Köztünk is általában a gyerek a téma (vagy a férj), de SOHA nem beszélgettünk még pisiről, kakiról, és nagyon ritkán kerül szóba a szoptatás. Viszont jó érzés, hogy van kivel tapasztalatot cserélni, mivel hiába vagyok már 26 éves, a barátnőim közül senkinek nincs még gyereke.

2011. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én csak szeretnék, de nincs rá lehetőségem. Valahogy soha nem akadok össze más kismamákkal 11 hetes a kislányom és olyan jó lenne néha valaki mással sétálni nem csak kettesben a babámmal. Imádom nagyon, de jó lenne valakivel dumálgatni. A barátnőim szépen elkoptak mellőlem mióta megszültem, apa meg rengeteget dolgozik, úgyhogy én szívesen bandáznék valakivel.
2011. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én szoktam. Nagyon élvezem, hogy nini, itt egy nő babával, sé beszélgethetek. 27 vagyok, egy ismerősömnek sincs babája. Mondjuk én mindenkivel szeretek beszélgetni, akkor nem pökhendi.

Én 2 sétáltatós anyukával ismerkedtem össze a váróterembe, de azóta is beszélgetek másokkal, de csak ideiglenes baráti csevejre.

A barátnőimmel másról beszélgetek, általában az ő fiúügyeikről.

Amúgy engem érdekel, hogy nála mitől lett pöttyös a baba feneke (volt hogy kiderült, hogy ugyanazt a pelust vettük uott akciósan és mindkettőnk babája attól lett gombás...)

Az utolsónak üzenem, hogy velem nyugodtan bandázhat :D

8 hós baba anyukája

2011. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!