Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjátok 1 év feletti...

Hogyan adjátok 1 év feletti babátoknak a tehéntejet? Délelőtt és este is issza, magában, vagy hígítva vízzel, esetleg valamivel édesítve? Mióta kapja a tehéntejet?

Figyelt kérdés

Eddig tápszert és tejitalt kapott, de gondoltam, hogy bevezetem nála a tehéntejet.

Előre is köszönöm a válaszokat, mert érdekel más hogyan csinálta!


2011. jún. 6. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

12 honaposan felesbe kezdtem neki adni a tehentejet tapszerrel. Reggel ebredes utan itta mindig a tapszeret es kikevertem neki 150ml tapszert es hozza onottem 150ml bolti tehentejet (nem forraltam). Igy csinaltam par napig es amikor lattam, hogy napkozben nincs semmi alergias reakcio akkor az esti tapszerehez is onottem tehentejet (szinten 150ml tapszer + 150ml tehentej). Igy itta kb. 1 hetig utanna csokkentettem neki a tapszert (100ml tapszer es 200ml tehentej). 1 het mulva mar nem potoltam a tehentejet semmivel. Igy szepen hozzaszokott, nem volt idegen nagyon az ize. Azota 300ml tehntejet iszik reggel ebredeskor es 300ml este lefekveskor. Napkozben nem iszik mar regota. Persze van, hogy a 300ml-bol csak 250-et iszik meg van, hogy csak 200-at. Attol fugg milyen kedve van. :)

Most a reggeli tejet szeretnem nalla kivaltani rendes reggelire. Mivel 9 korul ebred es megissza a tejet nem igen akar reggelizni csak gyumolcsot 10-kor es ebedel 12 ora korul. Jobb lenne ha velem reggelizne valamit es amelle inna egy kis tejet.

16 honapos a kisfiam.

2011. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először 1-2 hétig 1.5-ös tejet aztán 2.8-asat adj ha boltit akarsz ezt ne hígítsd. Ha házi tejet akkor azt hígítsd vízzel fele fele arányban.
2011. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!