Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csorosuveg? Kislányom...

Milyen csorosuveg? Kislányom nem hajlando másbol inni. Aventos van de ez csopog. Nem tudom beletenni a táskába sem mert kifolyik. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Nuk-os van, az egyáltalán nem csöpög.
2011. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi, és még egy kérdés: a gumit kiszoktátok szedni?
2011. jún. 6. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, kiszedjük.
2011. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég sokat végigpróbáltunk, amelyik nem csöpög, azt is rémesen nehéz tisztán tartani, a csőr belsejét fogpiszkálóval és fülpucolóval tisztítgattam mindig...


Aztán egyszer véletlenül csőrös üveget vettünk (talán Kubu volt), a gyerek tökéletesen tudott inni belőle, úgyhogy repült a szemétbe az összes itató. Ezt könnyebb tisztítani, ha meg elhasználódik, akkor veszünk egy új fél literes csőrös ásványvizet, kubut vagy hasonlót és kész.

2011. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk legalább 3 féle csőrös itatóst. Egyik rosszabb mint a másik, de leginkább az Aventosban csalódtam, mivel az volt a legdrágább.Nekünk is az vált be, hogy szopókás itatós üveges veszek (pl. jana béby), abból tud észeret egyedül inni kislányom. Itthon pedig csak pohárból és egyedül pedig bögréből iszik.
2011. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee
2011. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


rossmannban lehet venni nüby-t én is az aventest dobtam ki mert majdnem megfulladt tőle a gyerek. Ennek jó erős a cumija ezt sehogy nem bírja szétrágni csepegni ha lefordítja a gyerek se csepeg max amikor a földhöz ütögeti közben még. 1000 forint vagy 1200 de szerintem nagyon jó az avent csőrősüveget valahogy nem találták el vettem nuk-ot is de azt is kidobtam mert dőlt belőle az innivaló és abba is folyamatosan félre nyelt.

2011. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!