Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra mit ajánlanátok?

Fogzásra mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

5 hós a kisfiam,még csak most fog jönni a foga.

Mit,mikor,és hogyan ajánlanátok?

Köszi


2011. jún. 7. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Dentinox gél, Viborcol homeopátiás kúp ha nyugtalan és nyügösebb. Nálunk ez vált be. 11hónapos és 12foga van :)
2011. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Zahn-Öl fogolaj (csak Németországból tudod beszerezni), Forever foggél, Viburcol homeopátiás kúp
2011. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dentinox gél, vagy Dologél.( ez hasonló, mint a Dentinox, de gyógynövényes, nincs benne lidocain, és naponta akárhányszor bekenheted az ínyét vele.Viszont kamilla kivonat van benne, ezért vannak babák, akiket meghajt.) A Dentinox erősebb valamivel.Chamomilla homeopátiás golyó, vízben feloldva. (én 5 golyót szoktam, de nem minden babának jön be a homeopátia)Ha nagyon szenved, és vigasztalhatatlanul sír, és semmi nem jó, én szoktam neki adni Nurofent.De tényleg csak , ha nagyon muszáj, és nem minden nap.Hetente 2-3-szor maximum.A Panadol baby is erre a célra van.Ezen kívül hűtőrágókák, és jó, ha cumizik, mert az is puhítja valamennyire.
2011. jún. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


én első körben ezt tervezem kipróbálni, több helyről hallottam, hogy működik:)

2011. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Borostyán lánc
2011. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dologél ujjra húzható szilikon fogkefével, és hűtőrágóka kombinálva! Plusz találtam egy olyan rágókát, belinkelem, remélem menni fog. Imádta lányom!

[link]

2011. jún. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Bár azt írják, hogy az a rágóka a hátsó fogaknál jó, nálunk most, hogy azok jönnek, a kezébe sem veszi. Viszont az elején, amikor már tud fogni, tökéletes volt, ledugni meg ugye nem tudja.

Most a dologélt fogkefére teszem, és annyiszor lehet kenni, ahányszor akarod, ezt lehet!

2011. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezt a Dentinox és Dologélt is fogok venni,biztos ami biztos.

2011. jún. 9. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi nem vált be, ezért csak kitartást tudok ajánlani...:D
2011. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:( Köszi
2011. jún. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!