Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ajánlanátok fogzásra?

Mit ajánlanátok fogzásra?

Figyelt kérdés

10 nap múlva 4 hós lesz a lányom és ma nagyon nyűgös volt nyáladzik és felsír, szerintem ez a fogzás jele.


Mivel csillapíthatom a fájdalmat?


Van ilyen cumi?


2011. máj. 30. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, mi is pont így jártunk, 4 hónapos volt a lányunk, amikor fojt a nyála, nyűgös volt, sírdogált, volt, hogy be is lázasodott, tehát minden jel arra utalt, hogy jön a foga. Most 9 hónapos lesz és még mindig nincs egy darab foga sem, pont ma kezdődtek nála ugyanezek a jelek.

Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak egyből ez ugrott be, hogy nem is biztos, hogy a fog csinálja ezt, akkor pedig felesleges mindenféle szerrel megterhelni.

2011. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak gélek is, pl. Dologél, amit rákenhetsz az ínyére. Ha nagyon nyűgös és nagyon fáj neki, akkor adhatsz neki Panadolt, van Nurofent is. Meg van a borostyán lánc, azt nem próbáltuk.
2011. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Panadol+ Dologél vált be, bár nem nyomtam folyton tele vele, csak ha már tényleg annyira gáz volt. Pl lefekvés előtt is kellett, nappal annyira nem zavarta, igyekeztem a figyelmét elterelni, bár nem mindig vált be.
2011. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 hs kora óta nyálzik, 4 hósan aztmondta a doktornő, hogy 1-2 nap és kibújika foga.

Most 5 hós és még semmi, de kőkemény már az ínye és tegnap hipernyűgi volt, úgyhogy lesz valami.

Ha fájlalja és az egész ökle bent vanh a szájában akkor én Dentinox-ot kenek rá és azonnal adok neki cumit mert lenyalja.

Úgy lefetyeli mint a kiscicák a tejet :)

Utána minimum fél óráig csend van, szerintem hatásos.Napi 2-3 alkalommal szabad csak kenni, de kicsit elzsibbasztja az ínyét.

Már nagyon fehér neki, most szerintem 1-2 nap és kint lesznek :)

5 hósak vagyunk

2011. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!