Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen naptejet használtok?

Milyen naptejet használtok?

Figyelt kérdés
1,5 éves a gyerekem és nagyon fehér bőrű. Megvan a tavalyi Babe, de a doktornő azt mondta ne használjuk fel:(. Ha esetleg lenne valami más jó minőségű és megbízható kicsit olcsóbban, annak tudnék örülni.
2011. jún. 7. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:

babé

avon

2011. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nivea
2011. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
babé
2011. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

50-es Niveát használtunk tavaly,persze nálunk is megmaradt egy csomó,és azzal fogom bekenni a kislányomat idén is..legalábbis idáig így gondoltam..

de miért nem lehet amúgy bekenni a tavalyival?

Azt írják ezeken általában,hogy ügye 1 évig fellehet használni felbontás után..

2011. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

babé 50-es


Nekem azt mondta tavaly a védőnő, hogy tároljam hűtőben évközben (na nem mintha a lakásban 25 fok fölött lenne a hőmérséklet... ) és akkor még idén felhasználhatom. Ezt is teszem:)

Szerintem nem ért neki az állás, max nyomj ki az elejéből valamennyit.

2011. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tavalyi Babét:)
2011. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bioderma 50+ -ost használunk.

[link]

2011. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilcsinek a paradicsomos napozóját használjuk,de van itthon bübchen is. Szerintem mindkettő jó, bababőrbarát :))).
2011. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem lehet használni, különösebben nem indokolta meg. Azóta megkérdeztem egy gyógyszerészt is és azt mondta, ha először kis helyre kenem és nem lesz semmi elváltozás nyugodtan használhatom. Hát nem lett elváltozás, úgyhogy szerintem elhasználom. Másnak sem lett tőle baja..
2011. jún. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!