Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtok naptejet...

Mikortól használtok naptejet a babók arcára?

Figyelt kérdés
tegnap már nagyon sütött a nap és eszembe jutott, hogy séta közben, nehogy megpiruljon az arcocskája! ilyenkor már szoktatok naptejet használni és melyik vált be?
2011. ápr. 1. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szió!Én is pont tegnap eszméltem erre rá, hogy venni kell, de gyorsan, mert nekem is lepirult, pedig takargattam, nem is érte, csak szűrt fény...nem is értem.

Én bemegyek a gyógyszertárba, lehet még ma, és ha van vmi gyógyszertári, akkor olyat, ha nem, akkor vmi frankót veszek, nehogy vmi ekcémája, vagy vmi legyen Minél natúrabbat szeretnék...

2011. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én lányomat is lekapta egy kicsit a Nap. Levettem a sapit a fejéről, és ott maradt a helye. :)

Muszáj lesz venni valamilyen naptejet!

2011. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Múlt héten én konkrétan leégtem. Jó, elég érzékeny bőrű vagyok, de ilyen még velem a 32 évem alatt nem történt, hogy márciusban már irix-el kell fújni az arcomat...

Szóval én már kenem őket :)

2011. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

első vagyok.:-DDD

Na, visszanéztem, hogy hátha kaptál konkrét tippeket, de látom más is csak most eszmél fel...:-))

Én mindjárt megyek sétálni, és megkérdem, majd írok, hogy mit mondtak a gyógyszertárban...

2011. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
oké köszönöm..... várom a tippeket:)
2011. ápr. 1. 13:45
 6/13 anonim ***** válasza:

ismét első

:-( nincs jó hírem. Itt a közeli gyógyszertárban saját készítésű nincs nekik.

A többi:

vichy: 5000.-

babe:6300.-

eucerin:4000.-

nevenincs 3200.-


Szerintem én a dm-ben nézek majd vmit...ennyit nem tudunk kiadni egy naptejre sajnos...

2011. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2.

Húú, ennyit én sem adok ki érte!

De szerintem Niveát sem veszek, mert pl. az olajtól kipattogott a lányom.

1.! Megírod majd azt is, hogy milyet találtál a dm-ben?

2011. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

aha, persze, de be is mentem már ma, de még nincs választék, csak ami tavalyról maradt, azt mondták, hogy a jövő hétre várják...

Níveát én sem veszek, több embertől hallottam, hogy kicsapta a gyereket...pedig nekem meg az a tuti...

Mondjuk az én babámnak szerencsére nem érzékeny a bőre, de jobb a békesség.

2011. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A niveától tavaly nekünk semmi bajunk nem volt, pedig a gyerekeimnek is érzékeny a bőrük.

Én most egy vichy csomagot vetettem egy patikában (nagyszülőkhöz van közel a patika, ők vették, még nem jutott el hozzánk). Van benne 3 féle naptej (krém, spray, akármi állagú), mivel tavalyi, ezért az ára is baráti, 2600 Ft körül volt. A felbontástól számított 12 hónapon belül kell elhasználni, így még a szav. ideje sem járt le.

2011. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na ne már??? 2600 ft? Ez hihetetlennek tűnik a 4ezerhez képest...Hol van ez a patika??? köszi


Megkérdeztem még 2 patikában, nincs saját gyártású naptejük sehol. :-/

Úgyhogy beballagtam szomorúan a DM-be, és vettem ottanit 1700-ért, spray, hypoallergén, hát reméljük a legjobbakat.


sziasztok

2011. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!