Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Coletto Austin 3 babakocsi...

Coletto Austin 3 babakocsi tulajdonosok? Nektek is nagyon kopnak a hátsó kerekek?

Figyelt kérdés
Egyszer már kicserélték a vázunkat, mert fél év alatt "leette" a gumikat. Az új vázzal sokkal könnyebben lehetett tolni a kocsit és a kerekek sem koptak. Ez egy éve volt. Kb. egy hónapja vettem észre, hogy a gumik ismét rohamosan kopni kezdtek. A játszótéren találkoztam egy anyukával, akinek szintén ilyen típusú kocsija van és ő is mondta, hogy neki is ki kellett cserélni már a kereket. Másnak is volt ilyen gondja ezzel a típusú kocsival?
2011. jún. 7. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapig használtam,nyáron,ősszel,télen de még a szőr sem kopott le a gumiról nemhogy a gumi.A váz megette a gumit?de hogyan?hozzá sem ér...
2011. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a váz ette le a gumit a szó szoros értelmében, hanem a váz valahogy ferde volt, ezért a kerekei kifelé álltak és ezért kopott le. Legalábbis a Bergonban ezt mondták, amikor kicserélték. A második vázon valóban egyenesen álltak a kerekek, sokkal könnyebb is tolni. Vagyis megint én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy kifogtam a rossz szériát, a másik anyukával együtt.
2011. jún. 7. 16:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát valószínű,hogy rossz széria lehetett,de nekem totál egyenesen álltak a kerekek!!!!
2011. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az a bibi, hogy ezzel a jó vázzal egy évig semmi gond nem volt, most meg hirtelen megint kopni kezdtek a gumik. Vagy ennyit tud egy ilyen gumi? Barátnőmnek ugyanilyen gumija van, ugyanannyi ideje használjuk a kocsikat, mindketten napi szinten, de semmi kopás. Az én gumimon meg már a minták is alig látszanak.
2011. jún. 7. 23:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Hááááát én ezt nem értem:(((Nekem tényleg semmi gond nem volt vele,imádtam!Pedig falun használtam,extra szar utakon és naponta 2x 2 órát ment:)!
2011. jún. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én sem értem, örültem, amikor kicserélték és tényleg úgy nézett ki, hogy most jó lesz. Jó, végülis másfél éve használom nap mint nap, mert én is nagyon szeretem ezt a kocsit. Csak a kereke miatt egy kicsit szomorú vagyok :-(
2011. jún. 8. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!