Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fix kerekű babakocsi tulajdono...

Fix kerekű babakocsi tulajdonosok. Nem bántad meg hogy fix és nem bolygós a babakocsi kerék mellett döntöttél?

Figyelt kérdés

Most állunk babakocsi vásárlás előtt és nem tudok dönteni, hogy fix vagy bolygós legyen a kerék.

Köszönöm a válaszokat!


2010. jún. 4. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A miénk olyan, ami fixálható (a két első kerék). Megpróbáltam úgy menni vele... háááát, megőrültem tőle, megmondom őszintén. Ha bolygós, akkor nem kell emelgetni a kocsit, csak tolod, amerre akarod, és kész.
2010. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk fix kerekű a nagy babakocsink, de van esernyőre csukható ami bolygós kerekű. Elöször jobban szerettem a fix kerekűt, de miután megvettük a másikat, onnantól, átkoztam a napot mikor a fix bekerült a családba!
2010. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szeretem és nem cserélném le, mert kavicsos utcában lakunk, nem sima aszfalt, össze vissza ugrálni a bolygós kerék, pattogna. Viszont így elmegy árkon-bokron keresztül. Ha városban laknék és csak sima beton lenne akkor bolygósat vennék.
2010. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen, én is az utolsóval értek egyet. Nekünk az első nagy babakocsink fix kerekű. Én nagyon stabilnak érzem, hepe-hupás, kavicsos úton ezerszer jobb, mint a most használt bolygós esernyőkocsink. Ha sietni kell is jobb a fix kerék, mert a bolygós könnyen "elterelődik" jobbra-balra a járda hibáitól függően.
2010. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Két babakocsit használtunk el, míg a fiam elérte a kétéves kort. Már nem hajlandó babakocsizni.


Tapasztalataim: mindkét kocsinknak állítható volt a kereke, de a bolygósítást én egyiken sem használtam. Amikor az első kocsit eladtuk, olyanok vették meg, akik sokat utaznak liftben, nekik fontos volt, hogy bolyongjon a kerék. Nekem azonban egy percig sem hiányzott, szóval ez attól függ, hogy mekkora helyeken használod a kocsit.

2010. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazuk van az előttem íróknak, hogy egyenletlen terepen átok a bolygó kerék... Szűk helyeken viszont áldás.
2010. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt fix kerekű, rossz terep ide vagy oda én megőrültem tőle hogy minden kanyarban neki kell támaszkodni vagy meg kell emelni a hátulját...

Így nagy kerekű bolygósítható de le is fixálható kerekűt vettem másodjára.

Isteni. Kell az a bolygókerék.

Ha nagyon rosszak a terepviszonyok, vagy nagy hó volt, vagy sár fixre állítottam, de minden más esetben pedig bolygott.

Nem csak a pici esernyőkocsi kerék lehet bolygós...

2010. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem novemberben született a babám és fix kerekű babakocsi volt, a nagy hóban nagyon jól jött, sportkocsinak viszont bolygósíthatót veszünk
2010. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

fix nagykerekű van, és egyáltalán nem bántam meg!

a bolygós borzalmas! toltam már olyat...

2010. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is az a nagykerekű batár kocsink van, csak bolygókerekes. Nagyon szeretem! Nem szoktam fixálni, de ha le van, a rossz terepen is elmegy. És így könnyebb a boltban szlalomozni, hamár nagy a kocsi.
2010. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!