Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért köpi ki a cumit? Mikor...

Miért köpi ki a cumit? Mikor tanulja meg bent tartani?

Figyelt kérdés
7 hetes a babám. A cumizás megnyugtatja, de mindig kiesik a szájából. Én tartom neki. Ha nem adom neki akkor sír. Mennyi idő után tanulja meg bent tartani?
2011. jún. 7. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 12 hetes és nem megy neki, inkább addig szoptatom, míg megnyugszik, elalszik. Gondolom te is szoptatsz.
2011. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nincs tejem. Tápszeres a kicsikém.
2011. jún. 7. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nem tudom! Én arra tippeltem, hogy úgy próbál cumizni, mint, ahogy a cicit is szívja és ezért nem marad bent. Kitartás, hátha mihamarabb rájön hogy a cumit másképp kell szívni :)
2011. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia


nekem is tápszeres és nem kell neki a cumi pontosan ezt csinálja nekem is pedig már 5 hónapos rá ugrik majd elengedi

én úgy oldottam meg h cicire teszem (nem mintha sok tej lenne benne már ha van egyáltalán :-)

de lelkesen szopizza és sokkal hamarabb megnyugszik no meg van egy jó kis összebújás kapcsolat és aludni is csak így hajlandó


azért mert nincs tejed még szopizhat sokkal jobb mint a cumi és neki is jobb mert legalább a közeledben lehet

2011. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez volt a problémánk,aztán nővérem mondta h sok baba nem szereti a szilikon cumit,próbáljam ki a gumis cumit(nem tudom mi a neve,tudjátok ilyen barna a szopókája:) talán latex?) ahogy megvettem,már első alkalommal elfogadta és azóta is imádja.

8 hós

2011. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk mindkét fajta van de mind a kettővel ezt csinálja..... :(
2011. jún. 7. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!