Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor már nagyobb a baba,...

Amikor már nagyobb a baba, hogy bírjátok éjjel többször is kivenni megetetni?

Figyelt kérdés
A fiam 7hónapos, 8,5kg. Lassan már nem bírom félálomban ki-be rakosgatni az ágyába, nagyon nehéz. Éjjelente többször ébred szopizni. Ha most nehezen bírom, mi lesz később?
2011. jún. 8. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
később már kimászik,azt megy ő a cicire :-)
2011. jún. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Tedd magad mellé az ágyadba, és hagyd ott, akkor nem ébred fel olyan gyakran.Lehet nem is az éhség miatt ébred fel .Nyugodtabban aludna melletted, és te sem fáradnál el.Hidd el, ez nem kényeztetés.
2011. jún. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha már most nem bírod ki-be rakosgatni, mi lesz később, amikor tizenakárhány kiló lesz?

Vagy ne szoptasd éjjel, vagy vedd magad mellé, vagy kezdj el gyúrni :)

Nem olyan nagy súly ez, nem inkább azzal van bajod, hogy szopik éjjel?

2011. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiam (igaz rég nem szopik már) 20 kiló, de gond nélkül emelgetem. Nem bírsz el 9 kilót? Azért ez elég hihetetlen...
2011. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy! Ezért aludt a lányom 8 hónapos korától mellettem.

A kisfiam pedig születése óta.

2011. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elbírom, de éjjel félálomban nekem nehéz. Gondoltam arra, hogy velünk aludjon, de attól félek, hogy akkor meg nem tudom majd visszaszoktatni a saját ágyába.
2011. jún. 8. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Tedd a kiságyát az ágyatok mellé felőled és azon az oldalon szereld le a rácsot. Így melletted van, mégis a helyén. A matracát olyan magasságba állítsátok be, hogy egy magasságba essen az ágyatokéval. Ha nincs előre fúrt lyuk annak a magasságnak, kb. 3 perc alatt meg lehet csinálni fafúróval.
2011. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!