Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babám ma reggel...

Fél éves babám ma reggel lázasan ébredt (38,2) és a reggeli tápiját is kihányta. Adtam Neki lázcsillapító kúpot és most alszik. Ha felébredt megpróbáljam megetetni? Vagy ilyenkor mi a teendő? Első baba. Hívjak orvost?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne etesd, de vizet (vagy az általa szeretett folyadékot) mindenképpen adj neki! Valószínűleg vmi vírust kapott el. Ha rosszabbodik a helyzet, hívj orvost, ha nem ,elég csupán holnap elmenni a dokihoz. Vírusra úgysem tud gyógyszert írni, de azért nézze meg!
2009. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, tápszert is adhatsz neki, ha elfogadja, de mindenképpen pótolni kell a folyadékot! ha kell óránként- félóránként. ha nem javul, hívd ki az ügyeletet.

Kis kutacsát is tapintsd ki fekvő helyzetben, nincs- e besüppedve, mert az a kiszáradás egyik jele.

Gyors gyógyulást!

2009. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!