Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babam legtobbszor...

6 hetes babam legtobbszor szomoru. Nagyon ritkan tudok osolyt csalni az arcara, ugy hogy torolgetem a szajacskajat vagy finoman megcsikizem az arcat, de azonkivul o magatol nem szokott mosolyogni. Ez meg normalis ebben a korban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szomorú csak még picike:) ha folyamatosan vigyorogsz neki még egykét hét és ő is rákezdi!
2009. márc. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hat hetesen kezdödik a mosoly ,figyeld és naprol-napra be indul fantasztikus eredmények lesznek ezentul
2009. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is 6 hetes, 1-2 napja kezdett el mosolyogni, de csak a délelőtti etetés után hajlandó. Ne keseredj el, nem szomorú a babád! Téged is meg fog ajándékozni a mosolyával (isteni érzés), főleg ha sokat beszélgetsz vele és mosolyogsz. Meg fogja ismerni az arcod.
2009. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az éneklés nagyon bejött.Bármi gyerekdalt vagy a batyitól akár Tankcsapdát :( hall máris vigyorog.Énekelj neki.A babák nagyon szeretik a dallamokat.Közelebb is kerültök egymáshoz.
2009. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor én is mondhatnám hogy szomorú volt,mert volt 4 hónapos mire igazi mosoly volt a kis arcán.Nagyon sírós volt mondjuk a hasfájás miatt,aztán meg 3 hósan elkezdett jönni a foga,de 4 hós korától egyfolytában vigyrog,már 11 hónapos,és kacag.Nagyon kevés az az idő amikor nem mosolyog vagy nevet.
2009. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!