Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlot szedek. Normali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlot szedek. Normalis, ha a baratom fizeti a tabinak felet? O dolgozik, en nem) tanulo). Akarta a felet fizetni, de olyan hulyen ereztem volna magam, ha elvettem volna, amugy is mikor kimegyunk a haverkokkal legtobbszor o fizet.

Figyelt kérdés
Elvegyem felere a penzt szerintetek vagy fizessem en? Ti hogy vagytok vele? Ki fizeti?
2010. máj. 31. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az igazi ha magadnak fizeted, de mivel nincs munkád ezért nemvisszaélősen engedheted neki, de amint tudod vállald be inkább! keress valami heti pár órás munkát, abból pl ki tudod fizetni
2010. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csajszi! Ez így természetes! Később ha összeköltöztök a rezsit is Ő fogja fizetni vagy mi a szösz? nem nem... Szépen fogadd csak el a pénzt, csókold arcon és köszönd meg. Ez mondhatni a ti rezsitek. ÜDV23F
2010. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Elsőre azt olvastam, hogy drogozik:))

Amugy nem , nem normális, fizesse a piát, meg a kaját, de ennyid legyen már.

2010. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon nemes és szép gesztus a barátodtól, hogy állni akarja a tabi felét. Nálunk is így volt mikor még szedtem, de én sem fogadtam el. Most, hogy már nem szedem (sajnos nem volt jó nekem) így az óvszert ő veszi. 30/N.
2010. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy le leszek szólva,de nálunk a tabim teljes árát a barátom állja. Nálunk is az a helyzet,hogy Ő már dolgozik,én viszont tanulok és Ő nem engedné,hogy azt a kevés pénzemet,ami van,erre költsem el, ha neki meg nem nagy kiadás...Nekem is rossz érzés,de hiába akarnám kifizetni,ha nincs miből,így meg hálás vagyok és kész.

18/L

2010. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is a teljes árát állja a barátom.Ha volt is pénzem, hogy megvegyem, ellenkezett, meg most is, hogy megvegyem.Ő mindig azt mondja, hogy nem dolgozok, ezért ő fizeti.És ha valami kell, akkor is ő fizet.Cserébe azért én is veszek valamit neki, mert azért kicsit hülyén érzem magam.Dolgozni még nem enged, igy hát igy vagyunk.


Engem is nyugodtan le lehet pontozni.

18/L

2010. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ugy értem brigádra nem enged, mig suliba járok, tanuljak.
2010. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fogadd el. Szerintem teljesen természetes, hogy felét fizeti. Elvégre nem csak a te érdeked szerintem, hanem nyilván az övé is.
2010. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz, ha a felét vagy akár az egészet is a fiú fizeti. az a nézet, hogy ez a lány dolga eléggé maradi szerintem, mert a tabi szedése a lány feladata, felelőssége az ő testét "mérgezi", ráadásul általában a pasik hisztiznek, hogy gumiban nem éreznek semmit, szóval szerintem nagyon is jófej a barátod, hogy ezt felajánlotta.
2010. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. A szexhez két ember kell, hát kelljen a tabletta kifizetéséhez is.
2010. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!