Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félek a testvér témától, van...

Félek a testvér témától, van amikor úgy érzem, hogy jöhet de van hogy csak a rosszra bírok gondolni és azt mondom nem?

Figyelt kérdés

Most lett 2 éves a lányom, úgy terveztük, hogy mire ő 3 lesz jön a tesó. Éjjel azonban olyan rossz érzés fogott el, félelem. A kislányomnál már 2szer jelentkezett a krupp. Nem történt nagy baj de Rectodelt kúp mindig van nálam és rettegek, hogy ha egyet is tüsszent.

Szóval arra gondoltam, hogy várni kellene míg ki nem növi, de aztán biztos lesz más gond vagy valami amiért mindig tolja az ember a második gyereket.

Aztán meg arra gondoltam, hogy ha 100%-ig nem vagyok biztos akkor talán nincs is most értelme belevágni.

Van olyan aki ennyit aggodalmaskodott hezitált és mégis jött a tesó és végül is minden ok?


2011. jún. 8. 08:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs még testvér, 15 hós a kisfiam!

Én is így vagyok mint Te, hogy egyszer igen, másszor nem!

Érzem, hogy jó lenne Neki egy testvér majd, de én még nem készültem fel erre azthiszem mégsem... Aztán így tolom én is, amíg majd vagy lesz véletlen, vagy végleg marad egyke a kicsim... Nem olyan egyszerű ez..

2011. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!