Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a DM-es bababónusz...

Mi van a DM-es bababónusz kezdőcsomagban?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, azt mondták, 6 hét múlva küldik.
2011. jún. 8. 10:14
 1/3 anonim válasza:
Csak bementél és mondtad, hogy szeretnél regisztrálni?
2011. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor regisztráltál, kaptál egy 15% kedvezményre jogosító kupont. Amit postán küldenek, abban egy kuponfüzet lesz, jó pár különféle terméket olcsóbbat megvehetsz (pl. Huggies/Libero/saját márkás DM-es pelus árából lejön majd 350 Ft, babakeksz, babaital, babaápolási szerek árából is lejön x összeg stb). Később megint postán küldenek majd egy-két kupont, amivel olcsóbban tudsz megvenni bizonyos termékeket.
2011. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az üzletben regisztrálás után rögtön megkaptam a kezdőcsomagot.Van benne egy tájékoztató füzet a baba első 6 hónapjáról.Egy 15 %-os kupon ami a vásárlás végösszegéből vonódik le.Valamint egy kupon füzet,amiben pelusra,popsitörlőre,babaitalra,baba vizre zoknira.van kupon Van a füzetben 1 ft-os kupon is egy forintér vehetsz szoptatós teát,cumit.Majd fél évente kapsz kupon füzetet,egy tájékoztató füzettel.Meg egyszer küldtek nekem egy előkét is a kuponokkal.
2011. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!