Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bababónusz programnál a...

A bababónusz programnál a kezdőcsomagban miknek kell lennie? Valaki felsorolná nekem?

Figyelt kérdés

Itt olvastam, hogy valaki nem kapta meg a kezdő csomagot, s hogy csak kuponfüzeteket kapott (3-at). Én csak két kupon füzetet kaptam, mióta leadtam a bababónuszra a jelentkezésemet, kb. 1-2 hónapja adhattam le.

Kellett volna másnak is benne lennie?


2011. júl. 30. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 hónap után kaptam meg az elsőt.Egy kuponfüzet volt benne /0-6 hó/ és egy 15%-os végösszegi kedvezmény.

Most 6 hónapos a kisfiam és azóta már kaptam még egy kuponfüzetet /7-12-hó/ egy 15%-os kupont és egy kivágható kedvezményekre jogosító kuponokat/3db+15%-os kupon/

2011. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is így kaptam, azzal a különbséggel, hogy az első kuponnál 10%, s a másodiknál volt 15%-os végösszegű kupon.

Nekem is 6 hónapos a kisfiam (épp ma).

Csak ezen az oldalon úgy olvastam, kellett volna kapnunk kezdőcsomagot is a kuponok mellé.

2011. júl. 30. 16:05
 3/6 A kérdező kommentje:
azt sajna nem találom, ahol olvastam :(
2011. júl. 30. 16:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem tudom.

Én már 2x rájuk írtam,hogy miért nem kaptam még semmit és egyszer az üzletben is megkérdeztem,rá pár napra küldték az elsőt.

Isten éltesse a kisfiad :)Az enyém 25.-én volt 6 hónapos :)

2011. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Erre gondolsz?

Az egyik válaszoló vagyok. Telefon után írtam nekik, úgy kaptam meg a napokban.

Szóval én csak 3 db kupont kaptam az elején, már nem tudom pontosan, de olyan 15% kedvezmény pelenkára. A kuponfüzet maga a kezdőcsomag. Megszámoltam, abban 24 kedvezményes kupon van, közte egy 50%-os C&A-s. Ezt kaptam meg a héten. Ez az első csomag. Az én kislányom 13-án lesz 6 hónapos. Utána elvileg még kapnom kell még egyet. Remélem az már reklamáció nélkül fog jönni.

Egyébként pár éve még Sudocrem termékminta is járt hozzá és 2db C&A-s kupon volt benne.

2011. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen arra gondoltam. Én akkor megkaptam a kezdőcsomagot, igaz két teljes kuponfüzet, s mindkettő hátulján van c&A kupon. S volt köztük olyan kupon, h a vásárlás végösszegéből 10% kedvezmény 4000 ft felett. S 3 napja kaptam egy 3 db-os kupont, ami között volt egy 15%os, amit 4ezer ft felett tudok felhasználni.
2011. júl. 31. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!