Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meleg időben hol tároljátok a...

Meleg időben hol tároljátok a babakrémeket?

Figyelt kérdés

A baba testápolókrémjét,popsikrémjét,vagy más hasonlókat (Nivea popsikrém, Johnsons's babakrém, Gabi arc - és testápolókrém stb...) nem kell ilyen melegben a hűtőben tárolni? Ill. árthat vajon nekik ha ott tartom? Tavaly jártam úgy a popsikrémmel (amit még az orvos írt fel), hogy tiszta folyós lett a melegben!

Köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 8. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kertes házban lakunk, és valamiért a szobában a kicsi szekrényében mindig pár fokkal hűvösebb van. Ezért 1 polcra csak ilyeneket teszek. Eddig nekünk bevált, bár a gyógyszertári popsikrémmel már jártam Én is úgy , mint Te de csak azért, mert utaztunk a 30 fokos melegben!
2011. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Nálunk eléggé felmelegszik a levegő a babaszobában is, ahol tartom ezeket.. bár a fiókban lehet, hogy hűsebb van?...

További válaszoknak is örülnék és köszönöm!

2011. jún. 8. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Komolyan Én sem tudom megmondani, hogy a kicsi szekrényében miért van hűvösebb, de amikor kinyitom érzem, hogy "megcsap" a hűvösebb levegő! Lehet, hogy hűvösebb van a fiókban, próbáld ki, hátha beválik! :D

Azt elfelejtetem írni, hogy a hűtőbe nem ajánlatos betenni ezeket a kencéket, kivéve ha erre külön utasítás van. (Patikus mondta)


Esetleg még a fürdőben nincs hűvösebb?

2011. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket! Kipróbálom, és a hűtőbe nem teszem be akkor..

Szép nyarat Nektek :)

2011. jún. 8. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nektek is szép nyarat! :D

2011. jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2011. jún. 8. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!