Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Humana Baby Fitt plus tápszert...

Humana Baby Fitt plus tápszert hogyan/hol tároljátok?

Figyelt kérdés
A dobozán az van, hogy 20 fok alatt száraz helyen. Ez alatt mit ért?
2011. júl. 4. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
A lényeg az hogy a dobozba a zacskóba ne izzadjon be. Tehát nedvességtől mentes száraz helyen tartandó. Ha beizzad vagy pára éri akkor összecsomósodik és megromlik. De ez minden tápszernél így van. Lehet akár 25 fokon is tartani csak az a fontos amiket felsoroltam. Én a konyhában tartom, ahol volt már 30 fok is. Semmi baja nem lett.
2011. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. Sokat segítettél!
2011. júl. 4. 15:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Nektek bevált ez a tápszer? Mi most váltottunk és kíváncsi leszek rá hogy ízlik neki. Mi a véleményed erről a tápszerről?
2011. júl. 4. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Én Milupa Milumilt adok kislányomnak születése óta. Az elején próbáltuk a Humanat is, de nagyon megfogta a hasát. Szinte kakilni se tudott tőle. Visszaálltunk a Milupára és a kakigond is megszűnt. De pl unokatesóm kisfia Humanat kapott/kap. Nekik bevált. Minden baba más. :)
2011. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekünk az a gond hogy a milupa milumilt már nem fogadja el és ahelyett írta a doki ezt a tápszert.
2011. júl. 4. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2011. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk sem ette meg a Milumilt, mondjuk mi csak esténként adtuk a fiamnak a Humana-t megitta minden további nélkül. Amúgy mi egy légmentesen záródó műanyag dobozba tettük. Ahogy az előttem szóló írta az a lényeg, hogy ne kapjon nedvességet.
2011. júl. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés, mi pont ma kezdtünk ugyanezzel a tápszerrel.

Eddig milumilt ettünk mi is, de betöltötte a fél évet a lányom és nincs tovább támogatás a milumilre, így ezt írta fel.

Csak az a bajom, hogy azt olvasom mindenhol, hogy az anti-reflux tápszerek fogják a hasat.

Hát remélem nem lesz gond, ebből a szempontból a lányom amúgy sem egyszerű eset:)

2011. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Egyébként 3,5 hónapos a babám. Eszi ezt a tápszert, tetszik neki, viszont tegnap 2 nap után sikerült kakilnia és szegénykém nagyon erőlködött a végén sírt is. Iszonyatosan kemény volt a kaki, egybe állt az egész. Ma megyünk vissza a dokihoz, nem tudom mit fog mondani... Kedves utolsó! Nálatok mi a helyzet ezen a téren??
2011. júl. 8. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!