Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek az egyik...

Van valaki akinek az egyik oldalas fejtartás miatt lapos volt a babája feje? Helyrejött?

Figyelt kérdés

Járunk gyógytornászhoz, meg itthon is tornáztatom. Faros baba volt, azt mondják így feküdt a pocimban is, ezért megszokásból is mindig jobb oldalra dől a fejecskéje. Próbáltam támogatni, eldönti folyamatosan, meg kifordul a derekával és úgy el tud fordulni. Kezdek aggódni...

9 hetes kisfiú anyukája


2009. márc. 20. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónapos, elfeküdte a buksiját, elég lapos szegénykém :( , mindenki biztat, hogy formálódik még, én pedig igyekszem sokat hasra tenni /nem szereti/ és próbálom fordítani a fejét.Eddig nincs sikerélményem, de nem adom fel:) Fiamnak pedig ez legyen a legnagyobb baja:)
2009. márc. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 1 hónapos korára csunyán elfeküdte (szintén jobb oldalt) a fejecskéjét. KItámasztottan neki én is, de vagy sírt tőle, vagy kifordult belőle. Elkezdtem hasra tenni alváskor (csak napközben alszik hason nálunk). Eleinte nem szerettel, 20 percenként felsírt, de mivel még pici volt a fejét nem tudta megforgatni és így a bal oldalán altattam sokáig.

Hála istennek tán 1 hónap alatt helyrejött. Azóta is hason alszik napközben (megszerette) már tudja forgatni a fejét, már 6 hónapos.

Próbáld a pocin alvást, tényleg utálják az elején én is küzdöttem, de így renbe lett a buksija :)

2009. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia az Én kisfiam is elfeküdte jobb oldalt a buksiját.Én nem erőltetem a hason fekvést mivel 1perc után ordított.Kb 2hete,hogy elkezdet forogni azóta imád hason lenni és a buksi is kezd vissza kerekedni
2009. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám csak hannyatt a jobb oldalra hajtott fejjel feküdt,aludt.Bizony csúnyán lapos lett a feje! Nagyon meg voltam ilyedve! De orvos megmozgatta és nem fájt neki.Igy azt mondta hogy ez egy rossz szokás/igy feküdt a hasamban/Kb.3 hónapos korában azt vettük észre hogy a másik oldalára hajtott fejjel alszik.Nagyon örültünk neki! Azóta mindenhogyan forgatja.Most 4,5 hónapos és már nagyon szépen kerekedik a feje! Úgyhogy nyugodj meg! Minden jót!
2009. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!