Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mást is idegesít, hogy idegene...

TKI Ibolya kérdése:

Mást is idegesít, hogy idegenek benyúlnak a babakocsiba megsimogatni a babátokat?

Figyelt kérdés

Az egészben az a legbosszantóbb hogy ha megkérem őket hogy ne nyúljanak a babához még meg vannak sértődve.Főleg idős hölgyekről és kisgyerekes anyukákról beszélek.Nekem is van több gyermekem de én soha nem hagytam hogy benyúljanak más babájához.A minap egy kislányt megkértem hogy ne simogassa a babámat erre anyuka megkérdezte "miért, nem szabad?"

A baba nem köztulajdon és azért mert gyerek miért érzik joguknak egyesek hogy hozzá nyúljanak? Én sem megyek oda vadidegen emberekhez az utcán hogy megsimogassam mert de aranyos!Miért nem lehet tiszteletben tartani a magán szférát a betegségekről nem is beszélve?!Azt már csak csendben jegyzem meg hogy egy szív műtött picurról van szó,amit ugyan más nem tudhat de pont ezért nem kellene benyúlkálni más babájához mert soha nem lehet tudni hogy azzal kárt okozunk e neki.Bármit össze lehet szedni bárkitől még ha az illetőn nem is jött ki pl.: a nátha.Tapasztalatból beszélek.


2011. jún. 8. 16:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!Eddig azt hittem ,hogy egyedül vagyok a véleményemmel,problémámmal.De jó tudni,hogy másnak is ez a véleménye!
2011. jún. 8. 20:50
 12/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

én írtam ki 3 éve, akkor volt pici az első gyermekem. most ugyanebben a cipőben járok a másodikkal. egyetértek veled :)

2011. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem az első gyerekemmel megesett,hogy az öregasszony kivette a gyerek szájából a kiflit amit majszolgatott nehogy megfulladjon.Elég volt annyi időre levenni róla a szemem amíg két kiflit beraktam a zacskóba!
2011. jún. 9. 09:10
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha csak a lábát simogatja, nem zavar. De ha már a kezéhez nyúl, vagy a pofiját fogdossa, azért harapok!

Nekem a szomszédasszonyom ilyen tudatlan, bunkó. Van 3 gyereke, akik állandóan betegek, koszosak. (Jelzem, magyarok!) Ha kimegyünk sétálni, egyből jönnek a gyereket simogatni. De a buta anyjuk egyszer sem szólna rájuk, hogy koszos kézzel, vagy betegen nem nyúlunk a babához!! Már néznem kell, hogy mikor mennek el itthonról, hogy én is ki tudjam vinni a gyereket! Borzasztóóóóóó!!!!

2011. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!