Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zuglói anyukák, nyertetek...

Zuglói anyukák, nyertetek felvételt bölcsibe? Akik nem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nekünk nem sikerült. El vagyok keseredve.
2011. jún. 8. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk sikerült hálistennek. De a kicsi már majdnem 3 éves lesz szeptemberben... A tiéd mennyi idős?
2011. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Decemberben lesz kettő. Sajnos anyagilag mi nem engedhetjük meg magunknak, hogy a gyed lejárta után is itthon maradjak. Csak az a lehetőségem marad, hogy a gyed után a nagymama vigyáz rá innnen 230 km-re, és csak a hétvégeken láthatom. Nem tudom, hogy fogom kibírni a hétköznapokat, eddig szinte állandóan együtt voltunk. Nagyon szeretném, ha a fellebbezés majd sikerrel járna, de az eszemmel már nem bízom benne :-((((
2011. jún. 9. 14:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek:-) Megkérdezhetem, hogy hova sikerült? Próbálkoztatok tavaly is?
2011. jún. 9. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi. :) A miénk is decemberben lesz 3. Az Ilosvay téribe sikerült, itt lakunk szinte mellette. Tavaly nem próbáltuk meg, a védőnőnk lebeszélt róla. Mondta, hogy ha megtehetem, maradjak még egy évet itthon vele, és egy év múlva jó erős lesz már az immunrendszere. (Mondjuk ezt nem értettem mire mondta, hiszen a 2,5 év alatt kétszer volt enyhe megfázása, ezzel ki is merült az összes betegség, dokinál se voltunk vele). :)


Szóval tavaly nem próbáltuk, de tavaly sztem elutasították volna :(


Ti melyikbe tartoztok?

2011. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a vicc, hogy közben megszünt a munkahelyem is... :( Szóval a gyerek megy bölcsibe, de én nem tudom, hova tovább, egyelőre.
2011. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!