Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mennyi idő alatt...

Hogyan és mennyi idő alatt nyertétek vissza terhesség előtti formátokat?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem császárral, 15kg-ot szedtem fel, szülés után 2 héttel lement 10 kg. Még 5 kiló van rajtam, de engem idegesít. A combomon, fenekemen, hasamon és csipőmön van. 55 kg-mal (162 cm) kezdtem terhességem és most 60kg vagyok. Elkezdtem hasizmozni meg lábra tornázni (Réka torna), de fogyózni még nem, mert szoptatok. Első gyerek után megmaradhat a has? Terhéssem előtt és alatt sem tornáztam, de gyárban dolgoztam a 8. hónapig, ahol 7,5 órát rohangáltam, ha ez számít.
2011. okt. 12. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam 10 honapos korara nyertem vissza a regi alakomat. Terhesseg alatt 8 kilot hiztam ami egybol le is ment szulesnel, ezzel nem volt gond de a hasamnak kellett 10 honap mire normalisan visszahuzodott es feszes lett megint. En a kisfiam 8 honapos kora ota minden este (kiveve szombat es vasarnap mert ekkor pihi van) szobabiciklizem 40 percet amig megnezem a kedvenc sorozatomat. Utanna meg csinalok egy 10 perces hasgyakorlatot (felules). Gondolom ez is segitett/segit valamennyire. 8 honapos kora elott nem igen tudtam ezt megtenni mert nem aludt el este 8 elott es utanna mar nem volt sem idom sem energiam biciklizni. De 8 honapos kora ota este 7:30-tol alszik reggel 8-ig es igy van boven idom. Megha ejjel 12-kor is kerulok agyba akkor is alszom 8 orat. :)
2011. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. 1 éves korára. Mármint a súlyom, de az alakom már nem a régi, mindenem lóg. Szerintem ez már ilyen marad, hacsak nem megyek el plasztikai sebészhez.
2011. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 hónapja szültem császárral, és ugyan annyi a súlyom, mint szülés előtt.Nekem azt mondták, hogy 6 hónapig nem ajánlott semmiféle torna.Én most akarok nekiállni kezdeni magammal valamit, de csak reménykedek, hogy sikerül leadnom vmennyit.Persze ez alkattól is függ.
2011. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!