Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy másfél éves kisgyerek meg...

Egy másfél éves kisgyerek meg tudja tanulni hogy ne essen le a heverőjéről?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha párszor leesik, tanul abból? Körbetámlás a heverője, de tudom hogy lesz 1-2 pottyanás.
2011. jún. 9. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi akkor költöztettük át az oldalán teljesen nyitott ágyba a gyerkőcöt, amikor megtanult egyedül járni, tehát olyan 14-15 hónapos kora körül. Volt egy vagy két lepottyanás az első napokban, de azóta sem esett le soha.
2011. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont 1,5 éves volt a fiam, mikor levettük a kiságy oldalrácsát. (az egészet, mert átalakítható az ágy). Mikor alszik, rakunk mellé matracot, amit ha nem kell napközben, be lehet tolni az ágy alá. Erről még nem esett le, előtte huppant egy nagyot egy franciaágyról alvás közben.

Hozzá kell tenni, hogy ő nem egy izgága alvás közben, sosem volt az a fejbeverős-lábkilógatós típus :o)

De ha arra gondolsz, hogy a körbetámlán keresztül akarna fejjel előre kimászni, és úgy pottyan ki, akkor azt megtanulja szerintem, ugyanúgy, ahogy az ágyról való lemászást is megtanulták. Egy párszor mond el neki, hogy kell rajta közlekedni.

Szerintem nem lesz gond.

2011. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!