Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ventillátort használni...

Lehet ventillátort használni másfél éves kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
Éjjel egyszerűen lehetetlen aludni nálunk...ablakot nem tudunk nyitni, mert bejönnek a szúnyogok, meg nem is sokat ér. Komolyan gondolkodom egy ventillátoron, de lehet-e? 31 fok van éjjel idebenn.
2010. júl. 16. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet de ne kakaón mi alapon müködtetjük és nem is mindig főleg evés közben vagy csak úgy.
2010. júl. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Előzővel egyetértek. Szúnyogháló amúgy esélytelen?
2010. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is 30 fok van este is. amikor letesszük aludni bekapcsoljuk. Gyengébb fokozaton és nem rá irányítjuk hanem fölé. Aztán kb egy óra múlva kikapcsoljuk. 18 hós kislányom, már tavaj is használtuk nála a ventillátort.
2010. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Talán de én felnőttként is érzékeny vagyok rá.

Lehet, hogy én előbb beteg lennék tőle, mint a baba.

2010. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos a kisbabám, nálunk is állandóan megy a szobájában, de a fallal párhuzamos irányba van fordítva, hogy ne közvetlenül a baba ágya felé menjen, hanem csak úgy keverje a levegőt a szobában. Szerintem nem gáz.
2010. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Én 35 éves vagyok, de csak úgy merem működtetni, hogy a szekrény tetején van, és ott is éjszaka csak 1-es fokozaton. Ha magasabbra kapcsolom (de még gyakran 1-esen is), megfájdul mindenem. A végtagjaim, a vesém, a hasam.. Szerintem nagyon óvatosan kell bánni a ventilátorral gyerek mellett. És vigyázat, a levegő a falról visszacsapódik!
2010. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
49%
Szúnyogháló!!!
2010. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok... Éjjel nyitott ablaknál alszik (bár nálunk van szúnyogháló), és egy fél citromot is teszek az ágya mellé, azt nem szeretik a dögök... így éjjel pár fokot húla szobája (29-ről 27-re... :))
2010. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

albiban lakunk, nincs szúnyogháló, és nem is tervezünk felrakatni, mert a tulaj nem fizeti ki sosem ezeket a kis járulékos dolgokat.

köszi mindenkienk aki válaszolt!

2010. júl. 16. 14:00
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én másfél éves kisfiam rögtön betaknyosodik, ha bekapcsoljuk a ventillátort. Én is érzékeny vagyok rá, megfájdul a fejem és a végtagjaim.
2010. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!